Przetargi nieruchomości

Nieruchomość
Zakończona

Sękowo, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
234 000 zł
2 679 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Jutrosin, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
200 000 zł
1 843 zł/m2
Nieruchomość
-47%
Zakończona

Grodzisk Wielkopolski, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
255 000 zł
2 805 zł/m2
Nieruchomość
-52%
Zakończona

Szamocin, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
167 000 zł
2 077 zł/m2
Nieruchomość
-47%
Zakończona

Grodzisk Wielkopolski, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
255 000 zł
2 805 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-48%
Zakończona

Grodzisk Wielkopolski, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
235 000 zł
2 777 zł/m2
Nieruchomość
-53%
Zakończona

Poznań, Grunwald

Mieszkanie Zakończona
800 000 zł
5 722 zł/m2
Nieruchomość
-52%
Zakończona

Szamocin, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
167 000 zł
2 077 zł/m2
Nieruchomość
-84%
Zakończona

Śmigiel, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
130 000 zł
1 331 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Żołędnica, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
170 000 zł
1 938 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Żołędnica, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
270 000 zł
3 079 zł/m2
Nieruchomość
-56%
Zakończona

Piła, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
271 459 zł
3 389 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Żołędnica, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
270 000 zł
3 079 zł/m2
Nieruchomość
-56%
Zakończona

Piła, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
271 459 zł
3 389 zł/m2
Nieruchomość
-72%
Zakończona

Kalisz, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
214 000 zł
2 000 zł/m2
Nieruchomość
-66%
Zakończona

Gostyń, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
180 000 zł
2 056 zł/m2
Nieruchomość
-66%
Zakończona

Gostyń, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
180 000 zł
2 056 zł/m2
Nieruchomość
-66%
Zakończona

Gostyn, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
180 000 zł
2 056 zł/m2
Nieruchomość
-75%
Zakończona

Kalisz, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
158 400 zł
1 842 zł/m2
Nieruchomość
-76%
Zakończona

Margonin, Stare Miasto

Mieszkanie Zakończona
195 000 zł
1 527 zł/m2
Nieruchomość
-67%
Zakończona

Margonin, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
271 000 zł
2 131 zł/m2
Nieruchomość
-77%
Zakończona

Bojanowo, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
75 000 zł
904 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Leźnica Wielka, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
92 000 zł
1 119 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Leźnica Wielka, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
69 000 zł
837 zł/m2
Ustaw alert

Rodzaje nieruchomości