Przetargi nieruchomości

Nieruchomość
Zakończona

Herby, śląskie

Mieszkanie Zakończona
200 000 zł
4 002 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Herby, śląskie

Mieszkanie Zakończona
200 000 zł
4 002 zł/m2
Nieruchomość
-35%
Zakończona

Chorzów, śląskie

Mieszkanie Zakończona
205 185 zł
4 311 zł/m2
Nieruchomość
-18%
Zakończona

Chorzów, śląskie

Mieszkanie Zakończona
256 481 zł
5 388 zł/m2
Nieruchomość
-25%
Zakończona

Będzin, śląskie

Mieszkanie Zakończona
216 000 zł
4 500 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-25%
Zakończona

Będzin, śląskie

Mieszkanie Zakończona
216 000 zł
4 500 zł/m2
Nieruchomość
-18%
Zakończona

Chorzów, śląskie

Mieszkanie Zakończona
256 481 zł
5 388 zł/m2
Nieruchomość
-25%
Zakończona

Będzin, śląskie

Mieszkanie Zakończona
216 000 zł
4 500 zł/m2
Nieruchomość
-25%
Zakończona

Będzin, śląskie

Mieszkanie Zakończona
216 000 zł
4 500 zł/m2
Nieruchomość
-19%
Zakończona

Będzin, śląskie

Mieszkanie Zakończona
233 000 zł
4 854 zł/m2
Nieruchomość
-19%
Zakończona

Zabrze, śląskie

Mieszkanie Zakończona
240 000 zł
5 000 zł/m2
Nieruchomość
-10%
Zakończona

Będzin, śląskie

Mieszkanie Zakończona
259 000 zł
5 396 zł/m2
Nieruchomość
-8%
Zakończona

Łaziska Górne, śląskie

Mieszkanie Zakończona
227 000 zł
4 903 zł/m2
Nieruchomość
-10%
Zakończona

Jastrzębie-Zdrój, śląskie

Mieszkanie Zakończona
228 000 zł
4 682 zł/m2
Nieruchomość
-10%
Zakończona

Jastrzębie-Zdrój, śląskie

Mieszkanie Zakończona
230 000 zł
4 684 zł/m2
Nieruchomość
-10%
Zakończona

Będzin, śląskie

Mieszkanie Zakończona
259 000 zł
5 396 zł/m2
Nieruchomość
-10%
Zakończona

Będzin, śląskie

Mieszkanie Zakończona
259 000 zł
5 396 zł/m2
Nieruchomość
-29%
Zakończona

Chorzów, śląskie

Mieszkanie Zakończona
218 400 zł
4 647 zł/m2
Nieruchomość
-26%
Zakończona

Zabrze, śląskie

Mieszkanie Zakończona
220 000 zł
4 561 zł/m2
Nieruchomość
-24%
Zakończona

Zabrze, śląskie

Mieszkanie Zakończona
225 000 zł
4 727 zł/m2
Nieruchomość
-7%
Zakończona

Zabrze, śląskie

Mieszkanie Zakończona
275 000 zł
5 765 zł/m2
Nieruchomość
-7%
Zakończona

Zabrze, śląskie

Mieszkanie Zakończona
275 000 zł
5 765 zł/m2
Nieruchomość
-37%
Zakończona

Katowice, śląskie

Mieszkanie Zakończona
293 000 zł
6 004 zł/m2
Nieruchomość
-37%
Zakończona

Katowice, śląskie

Mieszkanie Zakończona
293 000 zł
6 004 zł/m2
Nieruchomość
-37%
Zakończona

Katowice, śląskie

Mieszkanie Zakończona
293 000 zł
6 004 zł/m2
Ustaw alert