Przetargi nieruchomości

Nieruchomość
-37%
Zakończona

Wejherowo, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
311 000 zł
5 185 zł/m2
Nieruchomość
-41%
Zakończona

Wejherowo, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
362 000 zł
4 859 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Malbork, pomorskie

Dom Zakończona
382 411 zł
4 963 zł/m2
Nieruchomość
-54%
Zakończona

Gdańsk, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
345 000 zł
6 686 zł/m2
Nieruchomość
-30%
Zakończona

Wejherowo, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
345 000 zł
5 752 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-33%
Zakończona

Reda, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
420 000 zł
6 312 zł/m2
Nieruchomość
-31%
Zakończona

Wejherowo, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
311 000 zł
5 665 zł/m2
Nieruchomość
-33%
Zakończona

Reda, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
420 000 zł
6 312 zł/m2
Nieruchomość
-41%
Zakończona

Wejherowo, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
362 000 zł
4 859 zł/m2
Nieruchomość
-27%
Zakończona

Gdynia, Karwiny

Mieszkanie Zakończona
490 000 zł
8 165 zł/m2
Nieruchomość
-26%
Zakończona

Wejherowo, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
376 000 zł
6 070 zł/m2
Nieruchomość
-24%
Zakończona

Wejherowo, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
345 000 zł
6 284 zł/m2
Nieruchomość
-43%
Zakończona

Tczew, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
300 000 zł
4 739 zł/m2
Nieruchomość
-44%
Zakończona

Gdańsk, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
435 000 zł
8 236 zł/m2
Nieruchomość
-18%
Zakończona

Wejherowo, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
418 000 zł
6 748 zł/m2
Nieruchomość
-16%
Zakończona

Słupsk, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
325 000 zł
6 167 zł/m2
Nieruchomość
-28%
Zakończona

Reda, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
449 000 zł
6 748 zł/m2
Nieruchomość
-27%
Zakończona

Gdynia, Karwiny

Mieszkanie Zakończona
490 000 zł
8 165 zł/m2
Nieruchomość
-44%
Zakończona

Gdańsk, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
435 000 zł
8 236 zł/m2
Nieruchomość
-9%
Zakończona

Wejherowo, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
463 000 zł
7 475 zł/m2
Nieruchomość
-39%
Zakończona

Wejherowo, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
375 000 zł
5 034 zł/m2
Nieruchomość
-44%
Zakończona

Gdynia, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
390 000 zł
7 410 zł/m2
Nieruchomość
-43%
Zakończona

Tczew, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
300 000 zł
4 739 zł/m2
Nieruchomość
-33%
Zakończona

Tczew, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
300 000 zł
5 544 zł/m2
Nieruchomość
-41%
Zakończona

Gdańsk, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
450 000 zł
8 656 zł/m2
Ustaw alert