Przetargi nieruchomości

Nieruchomość
-31%

Sztum, pomorskie

Mieszkanie 26-05-2026
271 000 zł
4 021 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
Zakończona

Grabowo Kościerskie, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
200 000 zł
3 630 zł/m2
Nieruchomość
-37%
Zakończona

Wejherowo, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
267 000 zł
5 182 zł/m2
Nieruchomość
-22%
Zakończona

Malbork, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
262 787 zł
5 143 zł/m2
Nieruchomość
-31%
Zakończona

Sztum, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
271 000 zł
4 021 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-30%
Zakończona

Lębork, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
240 000 zł
4 739 zł/m2
Nieruchomość
-30%
Zakończona

Wejherowo, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
296 000 zł
5 746 zł/m2
Nieruchomość
-22%
Zakończona

Malbork, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
262 797 zł
5 143 zł/m2
Nieruchomość
-49%
Zakończona

Słupsk, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
250 000 zł
3 799 zł/m2
Nieruchomość
-38%
Zakończona

Wejherowo, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
280 000 zł
5 100 zł/m2
Nieruchomość
-23%
Zakończona

Lębork, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
267 000 zł
5 273 zł/m2
Nieruchomość
-7%
Zakończona

Mogilno, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
277 600 zł
4 529 zł/m2
Nieruchomość
-7%
Zakończona

Mogilno, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
277 600 zł
4 529 zł/m2
Nieruchomość
-22%
Zakończona

Malbork, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
262 797 zł
5 143 zł/m2
Nieruchomość
-42%
Zakończona

Słupsk, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
283 000 zł
4 301 zł/m2
Nieruchomość
-22%
Zakończona

Malbork, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
262 797 zł
5 143 zł/m2
Nieruchomość
-43%
Zakończona

Wejherowo, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
265 000 zł
4 652 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Sztumskie Pole, pomorskie

Dom Zakończona
230 000 zł
3 642 zł/m2
Nieruchomość
-45%
Zakończona

Lębork, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
210 000 zł
3 738 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Malbork, pomorskie

Dom Zakończona
214 371 zł
4 123 zł/m2
Nieruchomość
-37%
Zakończona

Wejherowo, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
294 000 zł
5 161 zł/m2
Nieruchomość
-42%
Zakończona

Tczew, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
260 000 zł
4 805 zł/m2
Nieruchomość
-43%
Zakończona

Tczew, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
300 000 zł
4 739 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Malbork, pomorskie

Dom Zakończona
267 963 zł
4 322 zł/m2
Nieruchomość
-51%
Zakończona

Wejherowo, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
215 000 zł
4 057 zł/m2
Ustaw alert