Przetargi nieruchomości

Nieruchomość
-43%

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Mieszkanie 15-09-2026
Pow.: 24,21 m2
100 000 zł
4 131 zł/m2
Nieruchomość
-58%

Lubsko, lubuskie

Mieszkanie 09-09-2026
Pow.: 35,13 m2
80 000 zł
2 277 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
-71%
Zakończona

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 42,00 m2
87 500 zł
2 083 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Jankowa Żagańska, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 41,82 m2
80 000 zł
1 913 zł/m2
Nieruchomość
-64%
Zakończona

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 36,43 m2
95 000 zł
2 608 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-66%
Zakończona

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 30,70 m2
75 000 zł
2 443 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Bojadła, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 63,20 m2
77 000 zł
1 218 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Bojadła, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 54,10 m2
77 000 zł
1 423 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Radachów, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 37,40 m2
40 000 zł
1 070 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Bojadła, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 54,10 m2
77 000 zł
1 423 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Bojadła, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 54,00 m2
70 000 zł
1 296 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Radachów, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 37,40 m2
40 000 zł
1 070 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Radachowo, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 37,40 m2
40 000 zł
1 070 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Radachów, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 37,40 m2
40 000 zł
1 070 zł/m2
Nieruchomość
-77%
Zakończona

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 35,43 m2
59 000 zł
1 665 zł/m2
Nieruchomość
-70%
Zakończona

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 38,79 m2
85 000 zł
2 191 zł/m2
Nieruchomość
-75%
Zakończona

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 41,19 m2
75 000 zł
1 821 zł/m2
Nieruchomość
-75%
Zakończona

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 46,96 m2
85 000 zł
1 810 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Bojadła, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 54,00 m2
70 000 zł
1 296 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Bojadła, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 54,10 m2
77 000 zł
1 423 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Radachów, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 37,40 m2
51 280 zł
1 371 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Bojadła, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 54,00 m2
70 000 zł
1 296 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Bojadła, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 54,10 m2
77 000 zł
1 423 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Tuplice, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 39,88 m2
75 000 zł
1 881 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Radachów, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 64,50 m2
55 600 zł
862 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.