Przetargi nieruchomości

Nieruchomość
-49%

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Mieszkanie 24-09-2026
Pow.: 44,10 m2
165 000 zł
3 741 zł/m2
Nieruchomość
-50%

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Mieszkanie 24-09-2026
Pow.: 51,43 m2
189 000 zł
3 675 zł/m2
Nieruchomość
-44%

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Mieszkanie 24-09-2026
Pow.: 44,45 m2
182 000 zł
4 094 zł/m2
Nieruchomość
-50%

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Mieszkanie 24-09-2026
Pow.: 42,42 m2
154 000 zł
3 630 zł/m2
Nieruchomość
-50%

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Mieszkanie 24-09-2026
Pow.: 37,60 m2
137 000 zł
3 644 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-34%

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Mieszkanie 24-09-2026
Pow.: 41,61 m2
199 000 zł
4 783 zł/m2
Nieruchomość
-43%

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Mieszkanie 15-09-2026
Pow.: 24,21 m2
100 000 zł
4 131 zł/m2
Nieruchomość
-38%

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Mieszkanie 15-09-2026
Pow.: 41,89 m2
189 000 zł
4 512 zł/m2
Nieruchomość
-39%

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Mieszkanie 15-09-2026
Pow.: 34,32 m2
152 000 zł
4 429 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
Zakończona

Konotop, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 49,20 m2
110 000 zł
2 236 zł/m2
Nieruchomość
-55%
Zakończona

Słubice, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 32,38 m2
125 000 zł
3 860 zł/m2
Nieruchomość
-56%
Zakończona

Słubice, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 43,68 m2
165 000 zł
3 777 zł/m2
Nieruchomość
-54%
Zakończona

Słubice, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 37,44 m2
145 000 zł
3 873 zł/m2
Nieruchomość
-38%
Zakończona

Żary, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 38,00 m2
150 000 zł
3 947 zł/m2
Nieruchomość
-52%
Zakończona

Żary, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 59,40 m2
180 000 zł
3 030 zł/m2
Nieruchomość
-47%
Zakończona

Żary, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 51,40 m2
172 500 zł
3 356 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Wędrzyn, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 37,70 m2
126 700 zł
3 361 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Wędrzyn, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 44,00 m2
173 000 zł
3 932 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Wędrzyn, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 47,87 m2
153 300 zł
3 202 zł/m2
Nieruchomość
-41%
Zakończona

Słubice, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 32,38 m2
163 000 zł
5 034 zł/m2
Nieruchomość
-41%
Zakończona

Słubice, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 37,44 m2
189 000 zł
5 048 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Kęszyca Leśna, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 53,93 m2
148 000 zł
2 744 zł/m2
Nieruchomość
-52%
Zakończona

Międzyrzecz, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 51,99 m2
158 000 zł
3 039 zł/m2
Nieruchomość
-47%
Zakończona

Żary, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 51,40 m2
172 500 zł
3 356 zł/m2
Nieruchomość
-29%
Zakończona

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 36,43 m2
189 000 zł
5 188 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.