Przetargi nieruchomości

Nieruchomość
Zakończona

Kęszyca Leśna, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
148 000 zł
2 744 zł/m2
Nieruchomość
-51%
Zakończona

Międzyrzecz, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
158 000 zł
3 039 zł/m2
Nieruchomość
-48%
Zakończona

Żary, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
172 500 zł
3 356 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Mierków, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
150 000 zł
2 189 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Kęszyca Leśna, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
178 000 zł
3 301 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-41%
Zakończona

Międzyrzecz, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
190 000 zł
3 655 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Kęszyca Leśna, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
178 000 zł
3 301 zł/m2
Nieruchomość
-51%
Zakończona

Wschowa, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
144 000 zł
2 365 zł/m2
Nieruchomość
-64%
Zakończona

Żary, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
142 500 zł
2 344 zł/m2
Nieruchomość
-67%
Zakończona

Żary, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
120 000 zł
2 151 zł/m2
Nieruchomość
-69%
Zakończona

Nowa Sól, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
100 000 zł
1 918 zł/m2
Nieruchomość
-63%
Zakończona

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
160 000 zł
2 770 zł/m2
Nieruchomość
-65%
Zakończona

Nowa Sól, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
115 000 zł
2 205 zł/m2
Nieruchomość
-41%
Zakończona

Międzyrzecz, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
190 000 zł
3 655 zł/m2
Nieruchomość
-57%
Zakończona

Nowa Sól, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
140 000 zł
2 685 zł/m2
Nieruchomość
-27%
Zakończona

Skwierzyna, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
182 500 zł
3 649 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Drawiny, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
110 000 zł
2 107 zł/m2
Nieruchomość
-66%
Zakończona

Krosno Odrzańskie, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
144 000 zł
1 980 zł/m2
Nieruchomość
-59%
Zakończona

Żary, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
142 500 zł
2 610 zł/m2
Nieruchomość
-66%
Zakończona

Żary, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
112 500 zł
2 168 zł/m2
Nieruchomość
-63%
Zakończona

Krosno Odrzańskie, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
160 000 zł
2 200 zł/m2
Nieruchomość
-59%
Zakończona

Żary, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
142 500 zł
2 610 zł/m2
Nieruchomość
-66%
Zakończona

Żary, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
112 500 zł
2 168 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Drawiny, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
110 000 zł
2 107 zł/m2
Nieruchomość
-63%
Zakończona

Krosno Odrzańskie, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
160 000 zł
2 200 zł/m2
Ustaw alert