Przetargi działki

Nieruchomość

Wróblik Królewski, podkarpackie

Działka 02-10-2026
Pow.: 0.1038 ha
6 000 zł
6 zł/m2
Nieruchomość

Dębiny, podkarpackie

Działka 24-09-2026
Pow.: 0.3007 ha
39 945 zł
13 zł/m2
Nieruchomość

Radymno, podkarpackie

Działka 02-10-2026
Pow.: 0.1104 ha
88 381 zł
80 zł/m2
Nieruchomość

Przysietnica, podkarpackie

Działka 14-09-2026
Pow.: 0.1488 ha
6 170 zł
4 zł/m2
Nieruchomość

Przysietnica, podkarpackie

Działka 14-09-2026
Pow.: 0.4231 ha
15 600 zł
4 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Przysietnica, podkarpackie

Działka 14-09-2026
Pow.: 0.1674 ha
6 890 zł
4 zł/m2
Nieruchomość

Stara Wieś, podkarpackie

Działka Udział % 14-09-2026
Pow.: 0.0116 ha
550 zł
5 zł/m2
Nieruchomość

Stara Wieś, podkarpackie

Działka Udział % 14-09-2026
Pow.: 0.0383 ha
630 zł
2 zł/m2
Nieruchomość

Stara Wieś, podkarpackie

Działka 14-09-2026
Pow.: 0.3048 ha
13 800 zł
5 zł/m2
Nieruchomość

Stara Wieś, podkarpackie

Działka 14-09-2026
Pow.: 0.1554 ha
6 980 zł
4 zł/m2
Nieruchomość

Stara Wieś, podkarpackie

Działka 14-09-2026
Pow.: 0.2014 ha
9 900 zł
5 zł/m2
Nieruchomość

Stara Wieś, podkarpackie

Działka 14-09-2026
Pow.: 0.0308 ha
1 740 zł
6 zł/m2
Nieruchomość

Orzechówka, podkarpackie

Działka 14-09-2026
Pow.: 0.05 ha
5 190 zł
10 zł/m2
Nieruchomość

Orzechówka, podkarpackie

Działka 14-09-2026
Pow.: 0.07 ha
26 030 zł
37 zł/m2
Nieruchomość

Wola Jasienicka, podkarpackie

Działka 14-09-2026
Pow.: 0.5353 ha
11 510 zł
2 zł/m2
Nieruchomość

Wola Jasienicka, podkarpackie

Działka 14-09-2026
Pow.: 0.2577 ha
6 230 zł
2 zł/m2
Nieruchomość

Radość, podkarpackie

Działka 14-09-2026
Pow.: 0.3016 ha
12 320 zł
4 zł/m2
Nieruchomość

Radość, podkarpackie

Działka 14-09-2026
Pow.: 0.1827 ha
8 470 zł
5 zł/m2
Nieruchomość

Radość, podkarpackie

Działka 14-09-2026
Pow.: 0.1318 ha
5 430 zł
4 zł/m2
Nieruchomość

Osobnica, podkarpackie

Działka 14-09-2026
Pow.: 0.1281 ha
7 030 zł
5 zł/m2
Nieruchomość

Osobnica, podkarpackie

Działka 14-09-2026
Pow.: 0.1594 ha
7 940 zł
5 zł/m2
Nieruchomość

Osobnica, podkarpackie

Działka 14-09-2026
Pow.: 0.1398 ha
7 980 zł
6 zł/m2
Nieruchomość

Osobnica, podkarpackie

Działka 14-09-2026
Pow.: 100 ha
12 460 zł
0 zł/m2
Nieruchomość

Osobnica, podkarpackie

Działka 14-09-2026
Pow.: 0.1367 ha
7 330 zł
5 zł/m2
Nieruchomość

Osobnica, podkarpackie

Działka 14-09-2026
Pow.: 0.3516 ha
15 800 zł
4 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.