Przetargi działki, Łaziska górne

Nieruchomość

Łaziska Górne, śląskie

Działka 11-10-2026
Pow.: 3.3362 ha
4 264 000 zł
128 zł/m2
Nieruchomość

Łaziska Górne, śląskie

Działka 28-09-2026
Pow.: 0.3641 ha
586 000 zł
161 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
Zakończona

Łaziska Górne, śląskie

Działka Zakończona
Pow.: 3.3362 ha
4 264 000 zł
128 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Łaziska Górne, śląskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.4 ha
552 300 zł
138 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Łaziska Górne, śląskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.6176 ha
783 000 zł
127 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
Zakończona

Łaziska Górne, śląskie

Działka Zakończona
Pow.: 1.7094 ha
1 846 000 zł
108 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Łaziska Górne, śląskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.6846 ha
912 912 zł
133 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.