Przetargi działki, Sucha
Sucha, mazowieckie
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego oferowana jest nieruchomość rolna o powierzchni 0,0100 ha, położona w miejscowości Sucha w gminie Białobrzegi w województwie mazowieckim. Cena wywoławcza działki wynosi 6 500 zł, a przetarg zaplanowano na 20.08.2026 r.
Sucha, mazowieckie
Na przetargu nieograniczonym oferowana jest nieruchomość rolna o powierzchni 0,0400 ha, położona w miejscowości Sucha w gminie Białobrzegi (woj. mazowieckie). Cena wywoławcza działki wynosi 3 300 zł, a przetarg zaplanowano na 20.08.2026 r.
Sucha, mazowieckie
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego oferowana jest nieruchomość rolna o powierzchni 0,09 ha, położona w miejscowości Sucha w powiecie białobrzeskim (woj. mazowieckie). Cena wywoławcza działki wynosi 5 000 zł, a przetarg zaplanowano na 20.08.2026 r.
Sucha, mazowieckie
Przedmiotem przetargu nieograniczonego jest nieruchomość rolna o powierzchni 0,1000 ha położona w miejscowości Sucha w gminie Białobrzegi (woj. mazowieckie). Cena wywoławcza gruntu wynosi 4 200 zł, a przetarg zaplanowano na 20.08.2026 r.
Sucha, mazowieckie
Na przetarg nieograniczony wystawiono nieruchomość rolną o powierzchni 0,09 ha, położoną w miejscowości Sucha w gminie Białobrzegi (woj. mazowieckie). Cena wywoławcza działki wynosi 5 000 zł, a przetarg zaplanowano na 17 lipca 2026 r.
Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Sucha, mazowieckie
Na przetargu nieograniczonym oferowana jest nieruchomość rolna o powierzchni 0,1000 ha, położona w miejscowości Sucha w gminie Białobrzegi (woj. mazowieckie). Cena wywoławcza działki wynosi 4 200 zł, a przetarg zaplanowano na 17.07.2026 r.
Sucha, mazowieckie
Przedmiotem przetargu nieograniczonego jest działka rolna o powierzchni 0,0100 ha położona w miejscowości Sucha w gminie Białobrzegi (woj. mazowieckie). Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 6 500 zł, a przetarg zaplanowano na 17.07.2026 r.
Sucha, mazowieckie
Działka rolna o powierzchni 0,0400 ha położona jest w miejscowości Sucha w gminie Białobrzegi (woj. mazowieckie) i przeznaczona jest do sprzedaży w drodze przetargu nieograniczonego. Cena wywoławcza wynosi 3 300 zł, a przetarg zaplanowano na 17.07.2026 r.
Sucha, zachodniopomorskie
Sucha, kujawsko-pomorskie
Sucha, kujawsko-pomorskie
Sucha, opolskie
Sucha, opolskie
Sucha, opolskie
Sucha, opolskie
Sucha, łódzkie
Sucha, łódzkie
Sucha, mazowieckie
Sucha, mazowieckie
Sucha, łódzkie
Sucha, mazowieckie
Sucha, mazowieckie
Sucha, mazowieckie
Sucha, mazowieckie
Sucha, mazowieckie
Rodzaje nieruchomości
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie