Przetargi działki, Celejów
Celejów, lubelskie
Działka rolna o powierzchni 0,5000 ha położona jest w miejscowości Celejów w gminie Wąwolnica, w województwie lubelskim, na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Nieruchomość przeznaczona jest do sprzedaży w przetargu nieograniczonym z ceną wywoławczą 90 309,55 zł.
Celejów, lubelskie
Działka rolna o powierzchni 0,5 ha położona w miejscowości Celejów w gminie Wąwolnica (powiat puławski, woj. lubelskie), objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Nieruchomość przeznaczona jest do sprzedaży w przetargu nieograniczonym, z ceną wywoławczą 90 309,55 zł i terminem licytacji wyznaczonym na 13.08.2026 r.
Celejów, lubelskie
Działka rolna o powierzchni 0,5 ha położona w miejscowości Celejów w gminie Wąwolnica (powiat puławski, woj. lubelskie), objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Nieruchomość przeznaczona jest do sprzedaży w przetargu nieograniczonym z ceną wywoławczą 90 309,55 zł, wyznaczonym na 16.07.2026 r.
Celejów, lubelskie
Działka rolna o powierzchni 0,5000 ha położona w miejscowości Celejów w gminie Wąwolnica (powiat puławski, woj. lubelskie), objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Nieruchomość jest przedmiotem przetargu nieograniczonego na sprzedaż, z ceną wywoławczą 90 309,55 zł i terminem licytacji wyznaczonym na 11.06.2026 r.
Rodzaje nieruchomości
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie