Przetargi działki, Dzierzgów
Dzierzgów, świętokrzyskie
Działka rolna o powierzchni 0,1000 ha położona w miejscowości Dzierzgów w powiecie włoszczowskim (woj. świętokrzyskie), objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Nieruchomość przeznaczona jest do sprzedaży w przetargu nieograniczonym z ceną wywoławczą 1 750 zł.
Dzierzgów, świętokrzyskie
Działka rolna o powierzchni 0,1500 ha położona w miejscowości Dzierzgów w powiecie włoszczowskim (woj. świętokrzyskie), objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Nieruchomość przeznaczona jest do sprzedaży w przetargu nieograniczonym z ceną wywoławczą 8 780 zł.
Dzierzgów, świętokrzyskie
Na przetargu nieograniczonym oferowana jest nieruchomość rolna o powierzchni 0,1000 ha, położona w miejscowości Dzierzgów w gminie Radków (woj. świętokrzyskie). Cena wywoławcza gruntu wynosi 2 320 zł, a teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.
Dzierzgów, świętokrzyskie
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego oferowana jest nieruchomość rolna o powierzchni 0,1500 ha, położona w miejscowości Dzierzgów w województwie świętokrzyskim. Cena wywoławcza gruntu wynosi 11 700 zł, a teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.
Dzierzgów, świętokrzyskie
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego oferowana jest nieruchomość rolna o powierzchni 0,1500 ha, położona w miejscowości Dzierzgów w województwie świętokrzyskim. Cena wywoławcza działki wynosi 14 620 zł, a teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.
Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Dzierzgów, świętokrzyskie
Przedmiotem przetargu nieograniczonego jest nieruchomość rolna o powierzchni 0,1000 ha położona w miejscowości Dzierzgów w gminie Radków (woj. świętokrzyskie), objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Cena wywoławcza gruntu wynosi 2 890 zł, a przetarg zaplanowano na 25.06.2026 r.
Dzierzgów, świętokrzyskie
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego oferowana jest nieruchomość rolna o powierzchni 0,0700 ha, położona w miejscowości Dzierzgów w powiecie włoszczowskim (woj. świętokrzyskie). Cena wywoławcza działki wynosi 4 370 zł, a teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.
Dzierzgów, świętokrzyskie
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego wystawiono grunt rolny o powierzchni 0,1500 ha, położony w miejscowości Dzierzgów w gminie Radków w województwie świętokrzyskim. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 14 620 zł, a teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.
Dzierzgów, świętokrzyskie
Przedmiotem przetargu nieograniczonego jest grunt rolny o powierzchni 0,10 ha położony w miejscowości Dzierzgów w powiecie włoszczowskim (woj. świętokrzyskie), objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Nieruchomość oferowana jest do sprzedaży z ceną wywoławczą 2 890 zł, a licytacja zaplanowana jest na 25.05.2026 r.
Dzierzgów, świętokrzyskie
Dzierzgów, świętokrzyskie
Dzierzgów, świętokrzyskie
Dzierzgów, świętokrzyskie
Rodzaje nieruchomości
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie