Przetargi nieruchomości, Ceradz kościelny
Ceradz Kościelny, wielkopolskie
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego oferowana jest nieruchomość rolna o powierzchni 0,2400 ha, położona w Ceradzu Kościelnym w gminie Tarnowo Podgórne w powiecie poznańskim (woj. wielkopolskie). Cena wywoławcza działki wynosi 20 700 zł, a przetarg zaplanowano na 30.07.2026 r.
Ceradz Kościelny, wielkopolskie
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego oferowana jest nieruchomość rolna o powierzchni 0,88 ha, położona w Ceradzu Kościelnym w gminie Tarnowo Podgórne w powiecie poznańskim (woj. wielkopolskie). Cena wywoławcza gruntu wynosi 72 900 zł, a przetarg zaplanowano na 30.07.2026 r.
Ceradz Kościelny, wielkopolskie
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego wystawiono nieruchomość rolną o powierzchni 0,88 ha, położoną w Ceradzu Kościelnym w gminie Tarnowo Podgórne w powiecie poznańskim (woj. wielkopolskie). Cena wywoławcza wynosi 82 000 zł, a przetarg zaplanowano na 11.06.2026 r.
Ceradz Kościelny, wielkopolskie
Działka rolna o powierzchni 0,2400 ha położona w Ceradzu Kościelnym w gminie Tarnowo Podgórne (powiat poznański, woj. wielkopolskie) została przeznaczona do sprzedaży w drodze przetargu nieograniczonego. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 23 300 zł, a przetarg zaplanowano na 11.06.2026 r.
Ceradz Kościelny, wielkopolskie
Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Ceradz Kościelny, wielkopolskie
Ceradz Kościelny, wielkopolskie
Ceradz Kościelny, wielkopolskie
Ceradz Kościelny, wielkopolskie
Ceradz Kościelny, wielkopolskie
Rodzaje nieruchomości
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie