Wróć do listy

Ceradz Kościelny, wielkopolskie

72 900 zł
Działka 0.88 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 72 900 zł
Powierzchnia 0.88 ha
Województwo wielkopolskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 14 500 zł
Numer oferty 525912X1231685907
Termin wpłaty wadium 24-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Cena wywoławcza: 72 900,00 zł

Powierzchnia: 0,8800 ha

Typ nieruchomości: rolna



Data przetargu: 2026-07-30

Data publikacji: 2026-07-08

Data zakończenia publikacji: 2026-07-31

Rodzaj przetargu: nieograniczony

Numer oferty: ZSI.POZ.WKUR.4240.5640.1.5640.2026.KKO.1157811

Oddział terenowy KOWR: OT Poznań

Typ rozdysponowania: Sprzedaż

Informacja o zamiarze sprzedaży: Nie

Ogłoszenie: Tak

Wykaz: Nie

Lokalizacja (w zakresie gruntów Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa): WIELKOPOLSKIE , poznański , Tarnowo Podgórne , Ceradz Kościelny


Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.