Przetargi nieruchomości, Dargomyśl
Dargomyśl, zachodniopomorskie
Działka nierolna o powierzchni 0,3400 ha położona jest w miejscowości Dargomyśl w gminie Dębno (woj. zachodniopomorskie), objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Nieruchomość przeznaczona jest do zbycia w przetargu nieograniczonym z ceną wywoławczą 76 960 zł, wyznaczonym na 21.09.2026 r.
Dargomyśl, zachodniopomorskie
Do przetargu nieograniczonego wystawiono nierolną działkę gruntową o powierzchni 0,3400 ha, położoną w miejscowości Dargomyśl w gminie Dębno (woj. zachodniopomorskie), objętą miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 76 960 zł, a przetarg zaplanowano na 17.08.2026 r.
Dargomyśl, zachodniopomorskie
Przedmiotem przetargu nieograniczonego jest nierolna działka gruntowa o łącznej powierzchni 0,3400 ha, położona w miejscowości Dargomyśl w gminie Dębno (woj. zachodniopomorskie). Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego ma cenę wywoławczą 86 580 zł, a przetarg zaplanowano na 24.07.2026 r.
Dargomyśl, zachodniopomorskie
Na przetargu nieograniczonym oferowana jest nierolna działka gruntowa o łącznej powierzchni 0,3400 ha, położona w miejscowości Dargomyśl w gminie Dębno w województwie zachodniopomorskim. Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego ma cenę wywoławczą 96 200 zł.
Dargomyśl, zachodniopomorskie
Przedmiotem przetargu nieograniczonego jest nierolna działka gruntowa o łącznej powierzchni 0,3400 ha, położona w miejscowości Dargomyśl w gminie Dębno w województwie zachodniopomorskim, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 96 200 zł, a przetarg zaplanowano na 22 maja 2026 r.
Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Dargomyśl, zachodniopomorskie
Dargomyśl, zachodniopomorskie
Dargomyśl, zachodniopomorskie
Dargomyśl, zachodniopomorskie
Dargomyśl, zachodniopomorskie
Dargomyśl, zachodniopomorskie
Dargomyśl, zachodniopomorskie
Dargomyśl, zachodniopomorskie
Dargomyśl, zachodniopomorskie
Dargomyśl, zachodniopomorskie
Dargomyśl, kujawsko-pomorskie
Dargomyśl, zachodniopomorskie
Dargomyśl, zachodniopomorskie
Dargomyśl, zachodniopomorskie
Rodzaje nieruchomości
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie