Wróć do listy

Dargomyśl, zachodniopomorskie

76 960 zł
Działka 0.34 ha 2 działek Przetarg Wadium do 15-09-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 76 960 zł
Miasto Dargomyśl
Powierzchnia 0.34 ha
Województwo zachodniopomorskie
Liczba działek 2
Ulica Pokaż
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 15 300 zł
Numer oferty 537860X1259668123
Termin wpłaty wadium 15-09-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Działka nierolna o powierzchni 0,3400 ha położona jest w miejscowości Dargomyśl w gminie Dębno (woj. zachodniopomorskie), objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Nieruchomość przeznaczona jest do zbycia w przetargu nieograniczonym z ceną wywoławczą 76 960 zł, wyznaczonym na 21.09.2026 r.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.