Lokal mieszkalny nr 3 położony jest w Chełmży, w budynku wielorodzinnym w centralnej części miasta. Nieruchomość sprzedawana jest w drodze I ustnego przetargu nieograniczonego, z obowiązkiem wniesienia wadium do wyznaczonego terminu.
Na przetargu ustnym w Legnicy oferowany będzie lokal mieszkalny położony w centrum miasta. Nieruchomość sprzedawana jest w trybie przetargu nieograniczonego, z wymaganym wadium w wysokości 24 000 zł.
W przetargu ustnym nieograniczonym oferowany jest lokal mieszkalny w Legnicy, położony w centralnej części miasta. Nieruchomość przeznaczona jest do nabycia w drodze licytacji komunalnej, z obowiązkiem wniesienia wadium w wysokości 24 000 zł.
Przedmiotem postępowania jest ekspektatywa spółdzielczego własnościowego prawa do mieszkania o powierzchni 37 m², położonego w Warszawie na Pradze, w zasobach spółdzielni mieszkaniowej. Lokal znajduje się na 10. piętrze, składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju oraz przynależnej piwnicy, przy czym stan prawny gruntu pod budynkiem jest jeszcze nieuregulowany.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/6 we współwłasności spółdzielczego własnościowego prawa do mieszkania w Ozorkowie, o powierzchni 46,08 m², położonego na drugim piętrze bloku. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju, jest rozkładowy, dwustronny i posiada balkon.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na licytacji komorniczej oferowane jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,55 m² (w tym piwnica) w Strzegomiu, w budynku z lat 70., na 4. piętrze czterokondygnacyjnego bloku. Lokal z kuchnią, WC oraz dostępem do mediów (woda, gaz, kanalizacja, internet) ma cenę wywołania 152 250 zł.
Na licytacji komorniczej w Elblągu oferowany jest udział 1/3 w prawie własności lokalu mieszkalnego o powierzchni 53 m², położonego w kamienicy z 1910 roku na pierwszym piętrze, składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, WC oraz piwnicy. Nieruchomość z pełnymi mediami ma cenę wywołania 74 250 zł i znajduje się w budynku z bezpośrednim dostępem do asfaltowej drogi publicznej.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/3 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 47,9 m², położonym w Pionkach w województwie mazowieckim, składającym się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC i balkonu. Nieruchomość znajduje się w budynku wielorodzinnym, a cena wywołania udziału wynosi 50 750 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest dwupoziomowy lokal mieszkalny o powierzchni 99,55 m² z przynależnymi budynkami gospodarczymi we Wschowie (miejscowość Konradowo), w budynku dwulokalowym z dojazdem drogą utwardzoną. Mieszkanie składa się z 4 pokoi, kuchni i łazienki, posiada nowy kocioł na pellet z 2024 r., a cena wywołania wynosi 156 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 40 m² w miejscowości Kleszczewo (woj. pomorskie), położony na 1. piętrze niskiego budynku z lat 70. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, posiada balkon oraz piwnicę, a cena wywołania wynosi 92 200 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 2/6 w prawie własności mieszkania o powierzchni 46,69 m², położonego na drugim piętrze budynku wielorodzinnego w Ostrowie Wielkopolskim, składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z przynależną piwnicą. Lokal z mediami miejskimi (w tym CO) znajduje się w budynku z lat 60., a cena wywołania udziału wynosi 48 666,67 zł.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 45 m², położonego w Kętach, w bloku z lat 70., na najwyższej kondygnacji budynku. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC, jest w stanie do generalnego remontu po pożarze, a cena wywołania wynosi 89 096,25 zł.
Na licytacji komorniczej w Lublinie oferowany jest udział 1/4 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 47,58 m², położonym na 1. piętrze 3‑kondygnacyjnego budynku, składającym się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju, z dostępem do mediów (woda, gaz, kanalizacja, internet). Cena wywołania udziału wynosi 46 500 zł, przy sumie oszacowania 69 750 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 37,2 m², położonego w Międzyrzeczu, na osiedlu w centrum miasta, w budynku z 1973 roku. Lokal znajduje się na 1. piętrze 4‑piętrowego bloku, składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, WC oraz balkonu, a cena wywołania wynosi 183 750 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest prawo własności do 2‑pokojowego mieszkania o powierzchni 39,8 m² z piwnicą, położonego w miejscowości Wołowiec w województwie zachodniopomorskim. Cena wywołania wynosi 51 714,75 zł przy sumie oszacowania 68 953,00 zł.
Na licytacji komorniczej oferowana jest nieruchomość w zabudowie bliźniaczej w Świdwinie, stanowiąca działkę o powierzchni 0,1410 ha zabudowaną parterowym, częściowo podpiwniczonym domem z poddaszem nieużytkowym, o powierzchni mieszkalnej 41 m² z 2 pokojami oraz pomieszczeniem gospodarczym i mediami (woda, kanalizacja, siła). Cena wywołania wynosi 143 625 zł przy sumie oszacowania 191 500 zł.
W Poddębicach ogłoszono przetarg na ustanowienie i przeniesienie prawa odrębnej własności mieszkania o powierzchni 45,6 m², położonego na IV piętrze bloku, składającego się z 2 pokoi, przedpokoju, kuchni oraz łazienki z wc. Lokal wyceniono na 287 000 zł jako cenę wywoławczą, a z mieszkaniem związany jest udział w nieruchomości wspólnej.
Na przetargu ustnym wystawiony jest samodzielny lokal mieszkalny o powierzchni 40,9 m² w Raciborowicach Dolnych, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju i balkonu. Do mieszkania przynależy piwnica, komórka lokatorska oraz blaszany garaż o łącznej powierzchni 31,5 m², a nabywca uzyska także udział w częściach wspólnych budynku i gruncie.
Lokal mieszkalny o powierzchni 32,58 m² położony jest w Nakle nad Notecią, na poddaszu budynku oficyny, i składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, WC, przedpokoju, pomieszczenia gospodarczego oraz piwnicy, wyposażony w instalację elektryczną i wodno-kanalizacyjną, z ogrzewaniem piecem kaflowym. Nieruchomość stanowi udział w nieruchomości wspólnej i jest przedmiotem trzeciego przetargu ustnego nieograniczonego z ceną wywoławczą 80 945 zł.
Mieszkanie o powierzchni 40,10 m² położone w Chorzowie, w dzielnicy Chorzów Batory, składające się z 2 pokoi i kuchni, znajduje się na 1. piętrze czterokondygnacyjnego budynku z 1911 roku i wyposażone jest w instalacje: elektryczną, wodno-kanalizacyjną, gaz oraz ogrzewanie piecem węglowym. Lokal z piwnicą 4,90 m² i udziałem w częściach wspólnych nieruchomości jest przedmiotem aukcji elektronicznej, z ceną wywoławczą 84 700 zł.