Przetargi nieruchomości

Nieruchomość

Podemszczyzna, podkarpackie

Działka 07-10-2026
Pow.: 1.92 ha
28 680 zł
1 zł/m2
Nieruchomość
-46%

Mielec, Niepodległości

Mieszkanie 12-01-2027
Pow.: 53,00 m2
206 720 zł
3 900 zł/m2
Nieruchomość

Żurawica, podkarpackie

Działka 18-09-2026
Pow.: 0.3329 ha
96 500 zł
29 zł/m2
Nieruchomość

Rzeszów, podkarpackie

Mieszkanie Udział % 11-09-2026
Pow.: 45,00 m2
115 200 zł
2 560 zł/m2
Nieruchomość

Chmielnik, podkarpackie

Lokal użytkowy 12-10-2026
Pow.: 9,80 m2
13 000 zł
1 327 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Krosno, podkarpackie

Działka 03-09-2026
Pow.: 0.0116 ha
23 000 zł
198 zł/m2
Nieruchomość

Krosno, podkarpackie

Działka 03-09-2026
Pow.: 0.0973 ha
45 000 zł
46 zł/m2
Nieruchomość

Krosno, podkarpackie

Działka 03-09-2026
Pow.: 0.2618 ha
236 000 zł
90 zł/m2
Nieruchomość

Zawadka Rymanowska, podkarpackie

Działka 07-09-2026
Pow.: 0.24 ha
97 500 zł
41 zł/m2
Nieruchomość

Łęki Dukielskie, podkarpackie

Działka 07-09-2026
Pow.: 0.11 ha
10 400 zł
9 zł/m2
Nieruchomość

Tylawa, podkarpackie

Działka 07-09-2026
Pow.: 0.1098 ha
8 900 zł
8 zł/m2
Nieruchomość

Stalowa Wola, podkarpackie

Mieszkanie Udział % 16-09-2026
Pow.: 50,00 m2
354 000 zł
7 080 zł/m2
Nieruchomość

Błażowa Dolna, podkarpackie

Dom Udział % 20-10-2026
Pow.: 1,00 m2
53 250 zł
53 250 zł/m2
Nieruchomość

Rzeszów, podkarpackie

Mieszkanie Udział % 20-10-2026
Pow.: 103,40 m2
326 093 zł
3 154 zł/m2
Nieruchomość
-46%

Mielec, Żeromskiego

Mieszkanie 28-09-2026
Pow.: 32,04 m2
124 425 zł
3 883 zł/m2
Nieruchomość

Rzeszów, podkarpackie

Obiekt 11-09-2026
Pow.: 1,00 m2
8 000 000 zł
8 000 000 zł/m2
Nieruchomość

Przemyśl, podkarpackie

Działka 08-09-2026
Pow.: 0.1294 ha
170 000 zł
131 zł/m2
Nieruchomość

Przemyśl, podkarpackie

Działka 08-09-2026
Pow.: 0.128 ha
170 000 zł
133 zł/m2
Nieruchomość

Przemyśl, podkarpackie

Działka Udział % 08-09-2026
Pow.: 0.1332 ha
180 000 zł
135 zł/m2
Nieruchomość

Przemyśl, podkarpackie

Działka 08-09-2026
Pow.: 0.2843 ha
110 000 zł
39 zł/m2
Nieruchomość

Umieszcz, podkarpackie

Dom 11-09-2026
Pow.: 88,00 m2
408 000 zł
4 636 zł/m2
Nieruchomość

Mielec, Niepodległości

Mieszkanie Udział % 11-09-2026
Pow.: 48,00 m2
62 320 zł
1 298 zł/m2
Nieruchomość

Umieszcz, podkarpackie

Działka Udział % 11-09-2026
Pow.: 0.8845 ha
20 000 zł
2 zł/m2
Nieruchomość

Glinik Nowy, podkarpackie

Działka 11-09-2026
Pow.: 0.17 ha
8 500 zł
5 zł/m2
Nieruchomość

Skopanie, podkarpackie

Działka 07-09-2026
Pow.: 0.1463 ha
80 008 zł
55 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.