Przetargi nieruchomości

Nieruchomość

Tarnobrzeg, podkarpackie

Działka 03-09-2026
Pow.: 0.0762 ha
98 000 zł
129 zł/m2
Nieruchomość

Tarnobrzeg, podkarpackie

Działka 03-09-2026
Pow.: 0.0757 ha
98 000 zł
129 zł/m2
Nieruchomość

Tarnobrzeg, podkarpackie

Działka 03-09-2026
Pow.: 0.0752 ha
98 000 zł
130 zł/m2
Nieruchomość

Tarnobrzeg, podkarpackie

Działka 03-09-2026
Pow.: 0.2023 ha
211 000 zł
104 zł/m2
Nieruchomość

Tarnobrzeg, podkarpackie

Działka 03-09-2026
Pow.: 0.1014 ha
90 000 zł
89 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Tarnobrzeg, podkarpackie

Działka 03-09-2026
Pow.: 0.0749 ha
90 000 zł
120 zł/m2
Nieruchomość

Tarnobrzeg, podkarpackie

Działka 23-09-2026
Pow.: 0.442 ha
2 700 000 zł
611 zł/m2
Nieruchomość

Tarnobrzeg, podkarpackie

Obiekt 23-09-2026
Pow.: 1,00 m2
1 700 000 zł
1 700 000 zł/m2
Nieruchomość

Tarnobrzeg, podkarpackie

Działka 23-09-2026
Pow.: 0.1095 ha
800 000 zł
731 zł/m2
Nieruchomość

Tarnobrzeg, podkarpackie

Działka 23-09-2026
Pow.: 0.0345 ha
1 000 000 zł
2 899 zł/m2
Nieruchomość

Tarnobrzeg, podkarpackie

Działka 23-09-2026
Pow.: 0.1584 ha
1 100 000 zł
694 zł/m2
Nieruchomość

Czermin, podkarpackie

Działka 07-09-2026
Pow.: 0.14 ha
3 270 zł
2 zł/m2
Nieruchomość

Nagoszyn, podkarpackie

Działka 04-09-2026
Pow.: 0.1104 ha
14 000 zł
13 zł/m2
Nieruchomość

Nagoszyn, podkarpackie

Działka 04-09-2026
Pow.: 0.1 ha
13 000 zł
13 zł/m2
Nieruchomość

Sanok, podkarpackie

Działka Udział % 18-09-2026
Pow.: 0.039 ha
1 200 000 zł
3 077 zł/m2
Nieruchomość

Rzeszów, podkarpackie

Dom 08-09-2026
Pow.: 198,87 m2
384 750 zł
1 935 zł/m2
Nieruchomość

Rzeszów, podkarpackie

Dom 08-09-2026
Pow.: 198,87 m2
384 750 zł
1 935 zł/m2
Nieruchomość

Rzeszów, podkarpackie

Dom Udział % 23-09-2026
Pow.: 87,07 m2
226 913 zł
2 606 zł/m2
Nieruchomość
-34%

Rzeszów, podkarpackie

Mieszkanie 16-09-2026
Pow.: 73,20 m2
502 467 zł
6 864 zł/m2
Nieruchomość
-27%

Rzeszów, podkarpackie

Mieszkanie 09-09-2026
Pow.: 32,78 m2
246 825 zł
7 530 zł/m2
Nieruchomość

Sanok, podkarpackie

Działka 18-09-2026
Pow.: 0.6437 ha
420 000 zł
65 zł/m2
Nieruchomość

Sanok, podkarpackie

Działka 18-09-2026
Pow.: 0.8135 ha
600 000 zł
74 zł/m2
Nieruchomość

Sanok, podkarpackie

Działka 18-09-2026
Pow.: 0.6438 ha
679 500 zł
106 zł/m2
Nieruchomość

Sośnica, podkarpackie

Dom 05-10-2026
Pow.: 132,00 m2
423 975 zł
3 212 zł/m2
Nieruchomość
-79%

Przemyśl, podkarpackie

Mieszkanie 07-09-2026
Pow.: 42,60 m2
61 500 zł
1 444 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.