Przetargi mieszkania, Klęka

Nieruchomość

Klęka, wielkopolskie

Mieszkanie 22-09-2026
Pow.: 116,50 m2
197 200 zł
1 693 zł/m2
Nieruchomość

Klęka, wielkopolskie

Mieszkanie 08-09-2026
Pow.: 50,90 m2
140 100 zł
2 752 zł/m2
Nieruchomość

Klęka, wielkopolskie

Mieszkanie 08-09-2026
Pow.: 50,90 m2
140 100 zł
2 752 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
Zakończona

Klęka, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 91,96 m2
221 850 zł
2 412 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Klęka, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 116,50 m2
151 800 zł
1 303 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
Zakończona

Klęka, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 1,00 m2
170 775 zł
170 775 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Klęka, wielkopolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 116,50 m2
170 775 zł
1 466 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.