Przedmiotem licytacji jest udział 1/3 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 47,9 m², położonym w Pionkach w województwie mazowieckim, składającym się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC i balkonu. Nieruchomość znajduje się w budynku wielorodzinnym, a cena wywołania udziału wynosi 50 750 zł.
W przetargu nieograniczonym oferowany jest komunalny lokal mieszkalny w budynku wielorodzinnym w Konstancinie-Jeziornie. Nieruchomość stanowi własność gminy i będzie sprzedawana w drodze licytacji organizowanej w urzędzie miasta i gminy.
Kawalerka o powierzchni 17,3 m² (z piwnicą łącznie ok. 21,4 m²) położona jest na 2. piętrze bloku z 1968 roku na Bielanach w Warszawie i składa się z pokoju, aneksu kuchennego w przedpokoju oraz łazienki z WC. Nieruchomość stanowiąca pełną własność jest przedmiotem licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 94 125 zł.
Na sprzedaż w drodze pisemnego konkursu ofert udział 1/8 w prawie własności mieszkania o powierzchni 54,20 m², położonego w Warszawie, z przynależnym udziałem w nieruchomości wspólnej i terenach zielonych osiedla. Cena wywoławcza udziału wynosi 60 777 zł, a warunkiem udziału w postępowaniu jest wpłata wadium 6 100 zł.
Na licytacji komorniczej w Radomiu oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 24 m², położony na drugim piętrze kamienicy w centrum miasta. Mieszkanie składa się z jednego pokoju i WC, a cena wywołania wynosi 93 750 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem elektronicznej licytacji jest kawalerka o powierzchni ok. 33 m² w Szymanowie (woj. mazowieckie), położona w budynku z 1938 roku w otoczeniu zabudowy wielorodzinnej, w pobliżu sklepów i punktu aptecznego. Lokal stanowiący prawo własności znajduje się w jednopiętrowym budynku, a cena wywołania w licytacji wynosi 36 000 zł.
Na przetargu ustnym w Pionkach oferowany jest lokal użytkowy o powierzchni 9,2 m², położony na parterze budynku wielorodzinnego w centralnej części miasta, składający się z jednego pomieszczenia. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 26 000 zł, wymagane jest wniesienie wadium.
Na licytacji komorniczej oferowany jest udział 4/6 w mieszkaniu o powierzchni 41,91 m², położonym na 3. piętrze bloku z 1966 r. w Komorowie (woj. mazowieckie), składającym się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki z WC oraz piwnicy. Cena wywołania udziału wynosi 88 533,33 zł.
Udział 1/6 w mieszkaniu o powierzchni 41,91 m² (plus piwnica 4,33 m²), położonym w Komorowie w budynku wielorodzinnym na trzecim piętrze, składającym się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC. Nieruchomość jest przedmiotem licytacji komorniczej, a cena wywołania udziału wynosi 22 133,33 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/6 w mieszkaniu o powierzchni 41,91 m², położonym na trzecim piętrze w budynku wielorodzinnym w Komorowie w województwie mazowieckim, składającym się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC, z przynależną piwnicą. Cena wywołania udziału wynosi 22 133,33 zł przy sumie oszacowania 33 200,00 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/6 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 41,43 m², położonym w Warszawie na osiedlu na Mokotowie, na wysokim piętrze budynku. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju oraz piwnicy, a cena wywołania udziału wynosi 78 063,33 zł.
Przedmiotem postępowania jest mieszkanie o powierzchni 52 m² położone w miejscowości Wydminy, wraz z przynależnym budynkiem gospodarczym. Nieruchomość stanowi atrakcyjną ofertę zakupu w trybie licytacji/przetargu lub od syndyka.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego o powierzchni 51,9 m² w Mławie, obejmujące udział 1/6. Nieruchomość wyceniono na 44 750 zł, a cena wywołania w licytacji stacjonarnej wynosi 33 562,50 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 3/4 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 33,41 m², położonym w Księżowoli w gminie Tarczyn (woj. mazowieckie), składającym się z 1 pokoju z aneksem kuchennym i WC, z dostępem do mediów (woda, kanalizacja). Nieruchomość znajduje się w budynku wielorodzinnym na działce o pow. ok. 1 563 m², a cena wywołania udziału wynosi 90 500 zł.
Przedmiotem pierwszej licytacji jest ułamkowa część nieruchomości położonej w Warszawie na terenie dzielnicy Praga-Północ. Nieruchomość będzie sprzedawana w trybie licytacji komorniczej, co może stwarzać możliwość nabycia jej poniżej wartości rynkowej.
Przedmiotem sprzedaży z wolnej ręki w postępowaniu upadłościowym jest udział 1/2 w prawie własności lokalu mieszkalnego o powierzchni 53,50 m² wraz z pomieszczeniami przynależnymi i udziałem w częściach wspólnych budynku. Nieruchomość zlokalizowana jest w rejonie Płocka, a cena wywoławcza udziału wynosi 30 000 zł.
Na sprzedaż w drodze konkursu ofert udział 1/4 w prawie własności lokalu mieszkalnego w budynku wielorodzinnym na warszawskiej Białołęce, wraz z odpowiednim udziałem w częściach wspólnych budynku i gruncie. Cena wywoławcza udziału wynosi 82 516 zł, a nieruchomość sprzedawana jest przez syndyka masy upadłości.
Na licytacji komorniczej w Warszawie oferowany jest udział 1/6 w lokalu mieszkalnym położonym w dzielnicy Wola. Cena wywołania udziału wynosi 93 819 zł przy sumie oszacowania 125 092 zł.
Na licytacji komorniczej w Piastowie oferowany jest udział 1/4 w lokalu mieszkalnym stanowiącym odrębną nieruchomość, położonym w budynku wielorodzinnym. Cena wywołania udziału wynosi 92 776,50 zł przy sumie oszacowania 123 702,00 zł.
Przedmiotem przetargu jest 1/6 udziału w spółdzielczym własnościowym prawie do lokalu mieszkalnego w Brwinowie, położonego w budynku wielorodzinnym. Cena wywoławcza za ten udział wynosi 50 103 zł brutto, a lokal nie posiada założonej księgi wieczystej.
Przedmiotem sprzedaży w trybie z wolnej ręki jest udział 1/6 w prawie własności mieszkania o powierzchni 65,33 m² w Warszawie, składającego się z dwóch pokoi, widnej kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC. Lokal znajduje się w budynku wielorodzinnym z udziałem w nieruchomości wspólnej, a cena wywoławcza udziału wynosi 68 000 zł.
Przedmiotem postępowania upadłościowego jest udział 1/2 w prawie własności lokalu mieszkalnego o powierzchni 34,90 m², położonego na drugiej kondygnacji budynku w Makowie Mazowieckim. Nieruchomość sprzedawana jest przez syndyka w trybie z wolnej ręki (konkurs ofert i licytacja ustna), z ceną wywoławczą 67 320 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w lokalu mieszkalnym o powierzchni ok. 38,7 m², położonym w miejscowości Runów PGR w województwie mazowieckim, w budynku z 1974 roku. Cena wywołania udziału wynosi 72 586,67 zł przy wartości oszacowania 108 880,00 zł.
Przedmiotem przetargu jest prawo własności lokalu mieszkalnego w budynku wielorodzinnym w Pionkach. Mieszkanie znajduje się w centralnej części miejscowości, w budynku mieszkalnym, a sprzedaż odbywa się w trybie przetargu organizowanego przez PKP S.A.
W przetargu oferowane jest prawo własności lokalu mieszkalnego nr 1 w budynku wielorodzinnym w Pionkach. Mieszkanie znajduje się w miejscowości gminnej, w budynku przy jednej z głównych ulic, szczegóły metrażu, układu pomieszczeń i ceny nie zostały podane w ogłoszeniu.