Na sprzedaż w trybie postępowania upadłościowego oferowane jest prawo własności mieszkania w Bydgoszczy o nieokreślonym metrażu i układzie pomieszczeń. Nieruchomość wyceniono na 310 000 zł, co stanowi cenę wywoławczą w przetargu syndyka.
Lokal mieszkalny położony w Bolesławcu, w centralnej części miasta, przeznaczony jest do sprzedaży w drodze III przetargu ustnego nieograniczonego wraz z udziałem w częściach wspólnych budynku i gruncie. Nieruchomość stanowi mieszkanie w budynku wielorodzinnym, a udział w przetargu wymaga wcześniejszego wniesienia wadium.
Na przetargu ustnym oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 70,88 m² (plus piwnica 3,37 m²) w budynku wielorodzinnym w Świdnicy, w dzielnicy Fabryczna, składający się z czterech pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki i osobnego WC, położony na drugim piętrze. Nieruchomość przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną ma cenę wywoławczą 435 000 zł.
Przedmiotem konkursu ofert syndyka jest lokal mieszkalny w budynku wielorodzinnym w Bytomiu o powierzchni ok. 160 m², z udziałem w nieruchomości wspólnej. Nieruchomość wystawiona jest w trybie sprzedaży z wolnej ręki w postępowaniu upadłościowym, z ceną wywoławczą 418 400 zł.
Mieszkanie na przetargu ustnym w Kołobrzegu to lokal mieszkalny położony w budynku wielorodzinnym w mieście, przeznaczony do nabycia od gminy. Nieruchomość sprzedawana jest w trybie IV przetargu ustnego nieograniczonego, z obowiązkiem wniesienia wadium w wyznaczonym terminie.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na przetargu oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 95,55 m² z dwiema piwnicami (łącznie 15,07 m²), położony na II piętrze kamienicy w Słupsku, w rejonie centrum, składający się z 4 pokoi, 2 kuchni, przedpokoju oraz 2 łazienek z wc. Nieruchomość sprzedawana jest wraz z udziałem w częściach wspólnych budynku i gruncie, a cena wywoławcza wynosi 327 000 zł.
Mieszkanie o powierzchni 64,31 m² (z piwnicą łącznie 73,11 m²), położone na 1. piętrze bloku z 1984 r. w Nowym Dworze Mazowieckim, składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, osobnego WC, przedpokoju oraz balkonu. Lokal stanowiący pełną własność jest przedmiotem licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 430 748,25 zł.
Na licytacji komorniczej w Chorzowie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 202 m², położony na 4. piętrze kamienicy z 1913 roku, składający się z 8 pokoi oraz pomieszczeń sanitarnych i technicznych, o średnim standardzie wykończenia. Nieruchomość z centralnym ogrzewaniem gazowym i pełnymi mediami ma cenę wywołania 467 625 zł i wymaga przywrócenia układu zgodnego z zatwierdzonym projektem budowlanym.
Na przetargu ustnym nieograniczonym wystawiony jest gminny lokal mieszkalny w Szczecinie, położony w centralnej części miasta, sprzedawany wraz z udziałem w częściach wspólnych budynku i gruncie. Nieruchomość można nabyć w drodze licytacji organizowanej przez miasto, po wcześniejszym wniesieniu wymaganego wadium.
Przedmiotem postępowania ofertowego syndyka jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 70,5 m², położonego na czwartym piętrze w budynku wielorodzinnym w Cieszynie. Lokal składa się z czterech pokoi, kuchni, łazienki, WC i przedpokoju, a cena wywoławcza wynosi 395 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest zespół lokali mieszkalnych o łącznej powierzchni ok. 202 m², położonych na poddaszu kamienicy w Chorzowie, obejmujących 8 pokoi oraz pomieszczenia sanitarno‑techniczne (łazienka, pralnia) ze średnim standardem wykończenia i ogrzewaniem gazowym. Nieruchomość stanowi zorganizowaną całość, jest użytkowana i zamieszkała, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 467 625 zł.
Przedmiotem pierwszej licytacji jest lokal mieszkalny położony w Chorzowie, w budynku wielorodzinnym, z urządzoną księgą wieczystą. Nieruchomość została oszacowana na 539 500 zł, a cena wywoławcza w licytacji wynosi 404 625 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w prawie własności do lokalu mieszkalnego we Wrocławiu wraz z proporcjonalnym udziałem w gruncie. Cena wywołania wynosi 418 559,25 zł, a nieruchomość znajduje się w budynku mieszkalnym w zabudowie wielorodzinnej.
Przedmiotem licytacji jest przestronne mieszkanie o powierzchni 95,4 m², położone na wysokim parterze kamienicy w Elblągu, składające się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz piwnicy. Lokal w prawie własności wyceniono na 462 000 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 346 500 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w prawie własności mieszkania o powierzchni 90 m² (w tym piwnica) w Krakowie, w dzielnicy Krowodrza, w budynku z 1985 roku, składającego się z otwartego przedpokoju z aneksem kuchennym, 4 pokoi, łazienki, osobnego WC oraz balkonu. Lokal położony jest na 2. piętrze 5‑kondygnacyjnego bloku, a cena wywołania udziału wynosi 301 187,33 zł.
Mieszkanie o powierzchni 57,7 m² położone w Płocku, w budynku wielorodzinnym z 1979 roku, składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, WC, balkonu oraz przynależnej piwnicy. Lokal położony jest na 5. piętrze, posiada dostęp do mediów (gaz, woda, kanalizacja, internet, kablówka), a jego licytacyjna cena wywołania wynosi 326 666,67 zł.
Przedmiotem trzeciego przetargu ustnego nieograniczonego jest lokal mieszkalny w Jeleniej Górze o powierzchni 153,18 m², położony na II piętrze kamienicy w centrum miasta. Mieszkanie składa się z 5 pokoi, 2 kuchni, 2 przedpokoi, łazienki z WC oraz 3 piwnic (łącznie 17,13 m²) i sprzedawane jest wraz z udziałem w gruncie.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w spółdzielczym własnościowym prawie do narożnego mieszkania w Warszawie na Żoliborzu, w budynku wieloklatkowym o zabudowie wysokiej. Lokal składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, wc, dwóch przedpokoi oraz balkonu, a cena wywołania udziału wynosi 314 587,50 zł przy sumie oszacowania 419 450,00 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 74,70 m², położony na 4. piętrze czteropiętrowego budynku w Koszalinie (woj. zachodniopomorskie). Nieruchomość sprzedawana w drodze licytacji elektronicznej ma cenę wywołania 328 500 zł.
Przedmiotem licytacji jest 4‑pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 74 m², położone na ostatnim piętrze budynku z 1980 roku na warszawskich Bielanach. Lokal w spółdzielczym własnościowym prawie do lokalu, z osobną kuchnią, łazienką i WC, ma cenę wywołania 387 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest przestronne mieszkanie o powierzchni 164,7 m², położone na 1. piętrze kamienicy w Jeleniej Górze, składające się z 4 pokoi, kuchni, spiżarni, łazienki z WC, przedpokoju oraz 3 piwnic, z dostępem do mediów (woda, kanalizacja, gaz). Lokal w prawie własności wyceniono na 470 530 zł, a cena wywołania w licytacji komorniczej wynosi 352 897,50 zł.
Na przetargu ustnym nieograniczonym zostanie wystawiony lokal mieszkalny położony w Legnicy, w rejonie ulicy Złotoryjskiej. Warunkiem udziału w przetargu jest wpłata wadium w wysokości 66 000 zł w wyznaczonym terminie.
Na sprzedaż w drodze konkursu ofert jest udział 1/2 w prawie własności mieszkania w Krakowie, w dzielnicy Prądnik Czerwony, w budynku wielorodzinnym, wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej. Cena wywoławcza udziału wynosi 321 000 zł, lokal stanowi samodzielne mieszkanie, a nabycie następuje od syndyka masy upadłości.
Przedmiotem postępowania ofertowego jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego położonego w Kościanie, wchodzące w skład masy upadłości. Cena wywoławcza wynosi 388 700 zł, a udział w konkursie ofert wymaga wpłaty wadium w wysokości 38 870 zł oraz złożenia oferty w wyznaczonym terminie.
Na przetargu oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 55,67 m², położony na parterze budynku w dzielnicy Antoniuk w Białymstoku, składający się z 4 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Mieszkanie z udziałem w nieruchomości wspólnej ma cenę wywoławczą 407 100 zł i jest przedmiotem pierwszego przetargu ustnego nieograniczonego.