Przetargi mieszkania

Nieruchomość
-40%

Toruń, Jakubskie Przedmieście

Mieszkanie 07-07-2026
335 250 zł
6 692 zł/m2
Nieruchomość
-30%

Poznań, Grunwald

Mieszkanie 16-06-2026
479 550 zł
8 458 zł/m2
Nieruchomość
-43%

Warszawa, Praga-Południe

Mieszkanie 08-06-2026
389 191 zł
9 584 zł/m2
Nieruchomość
-24%

Warszawa, Wawer

Mieszkanie 08-06-2026
370 000 zł
12 759 zł/m2
Nieruchomość
-12%

Warszawa, Targówek

Mieszkanie 19-05-2026
362 845 zł
13 194 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-7%

Białystok, Wygoda

Mieszkanie 19-05-2026
312 803 zł
9 114 zł/m2
Nieruchomość
-17%

Ciechocinek, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 31-05-2026
351 067 zł
5 263 zł/m2
Nieruchomość
-22%

Święta Katarzyna, dolnośląskie

Mieszkanie 30-05-2026
309 641 zł
7 332 zł/m2
Nieruchomość
-49%

Kowale, pomorskie

Mieszkanie 10-06-2026
331 333 zł
5 737 zł/m2
Nieruchomość
-41%

Warszawa, Mokotów

Mieszkanie 19-05-2026
352 200 zł
10 673 zł/m2
Nieruchomość
-37%

Warszawa, Praga-Południe

Mieszkanie 08-06-2026
381 525 zł
10 525 zł/m2
Nieruchomość
-13%

Warszawa, Wola

Mieszkanie 28-05-2026
300 000 zł
16 657 zł/m2
Nieruchomość
-1%

Przecław, zachodniopomorskie

Mieszkanie 22-06-2026
324 000 zł
9 028 zł/m2
Nieruchomość
-40%

Wrocław, Fabryczna

Mieszkanie 09-06-2026
394 500 zł
7 690 zł/m2
Nieruchomość

Głogów, dolnośląskie

Mieszkanie 22-05-2026
394 425 zł
6 454 zł/m2
Nieruchomość
-47%

Warszawa, Praga-Południe

Mieszkanie 16-06-2026
330 750 zł
8 908 zł/m2
Nieruchomość
-20%

Gdańsk, Letnica

Mieszkanie 26-05-2026
460 275 zł
14 677 zł/m2
Nieruchomość
-22%

Katowice, śląskie

Mieszkanie 25-05-2026
306 000 zł
7 431 zł/m2
Nieruchomość
-48%

Warszawa, Wola

Mieszkanie 26-05-2026
446 733 zł
9 927 zł/m2
Nieruchomość
-27%

Władysławowo, pomorskie

Mieszkanie 19-05-2026
437 400 zł
6 949 zł/m2
Nieruchomość
-45%

Kraków, Grzegórzki

Mieszkanie 25-05-2026
344 591 zł
9 535 zł/m2
Nieruchomość
-45%

Kraków, Grzegórzki

Mieszkanie 25-05-2026
344 591 zł
9 535 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
-16%
Zakończona

Poznań, Wilda

Mieszkanie Zakończona
322 550 zł
9 894 zł/m2
Nieruchomość
-30%
Zakończona

Kielce, świętokrzyskie

Mieszkanie Zakończona
321 000 zł
6 240 zł/m2
Nieruchomość
-41%
Zakończona

Gdynia, Mały Kack

Mieszkanie Zakończona
423 750 zł
9 093 zł/m2
Ustaw alert