Przedmiotem postępowania jest nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 4,46 ha położona w miejscowości Stara Olszówka (gmina Wodzisław, powiat jędrzejowski), zabudowana budynkiem mieszkalnym oraz zespołem budynków gospodarczych i inwentarskich (owczarnie, stodoła, garaże, budynek gospodarczy), częściowo ogrodzona i zagospodarowana zielenią, ze studnią, szambem i silosem. Południowa część terenu oraz jedna z działek stanowią grunty rolne o łącznej powierzchni ok. 4,09 ha, a nieruchomość charakteryzuje się dobrą dostępnością komunikacyjną.
Na sprzedaż w drodze licytacji komorniczej nieruchomość w Sandomierzu o powierzchni działki ok. 2050 m², zabudowana wolnostojącym domem jednorodzinnym z lat 80. oraz wiatą, z pełnym uzbrojeniem w media (woda, kanalizacja, gaz, siła). Cena wywołania wynosi 456 750 zł przy wartości oszacowania 609 000 zł.
Przedmiotem przetargu jest prawo własności działki zabudowanej budynkiem mieszkalnym oraz budynkiem niemieszkalnym, położonej w Suchedniowie w powiecie skarżyskim w województwie świętokrzyskim. Nieruchomość wystawiona jest w przetargu pisemnym z ceną wywoławczą nie niższą niż 475 749 zł netto (plus ewentualny VAT), a o wyborze oferty decyduje najwyższa cena.
Przedmiotem licytacji jest gospodarstwo rolne o łącznej powierzchni ok. 4,95 ha, położone w miejscowości Nowa Wieś w gminie Słupia, w powiecie jędrzejowskim, składające się z zabudowanych i niezabudowanych działek użytkowanych jako sad z wieloletnimi drzewami owocowymi. Na terenie znajduje się budynek gospodarczy w zabudowie częściowej oraz dostęp do drogi przez jedną z działek, a teren jest równy i ma regularny, zbliżony do prostokąta kształt.
Przedmiotem konkursu ofert syndyka jest udział 1/3 w prawie własności działki o powierzchni 0,2772 ha zabudowanej domem jednorodzinnym, położonej w miejscowości Kobierniki. Wartość udziału oszacowano na 364 167 zł i jest to jednocześnie minimalna cena netto, za jaką można złożyć ofertę nabycia w ramach postępowania upadłościowego.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem postępowania jest zabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,0587 ha położona w Sandomierzu, na której znajduje się budynek jednorodzinny o pow. zabudowy 156 m² oraz budynek niemieszkalny o pow. 28 m². Nieruchomość zlokalizowana jest w obrębie Sandomierz Poscaleniowy, w powiecie sandomierskim, województwie świętokrzyskim.