Przetargi nieruchomości

Nieruchomość

Wędrzyn, lubuskie

Mieszkanie 10-06-2026
126 700 zł
3 361 zł/m2
Nieruchomość

Wędrzyn, lubuskie

Mieszkanie 10-06-2026
173 000 zł
3 932 zł/m2
Nieruchomość

Zielona Góra, lubuskie

Mieszkanie Udział % 09-06-2026
114 000 zł
2 346 zł/m2
Nieruchomość
-34%

Słubice, lubuskie

Mieszkanie 26-05-2026
191 250 zł
4 843 zł/m2
Nieruchomość

Kostrzyn Nad Odrą, lubuskie

Mieszkanie Udział % 18-05-2026
112 000 zł
2 358 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-44%

Nowa Sól, lubuskie

Mieszkanie 15-06-2026
166 500 zł
3 475 zł/m2
Nieruchomość
-45%

Sulechów, lubuskie

Mieszkanie 19-05-2026
158 667 zł
3 431 zł/m2
Nieruchomość
-33%

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Mieszkanie 18-05-2026
195 075 zł
5 020 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
Zakończona

Zielona Góra, lubuskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
152 000 zł
3 128 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Zielona Góra, lubuskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
152 000 zł
3 128 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Wędrzyn, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
153 300 zł
3 202 zł/m2
Nieruchomość
-31%
Zakończona

Słubice, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
163 000 zł
5 034 zł/m2
Nieruchomość
-31%
Zakończona

Słubice, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
189 000 zł
5 048 zł/m2
Nieruchomość
-45%
Zakończona

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
176 250 zł
4 136 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Iłowa, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
145 170 zł
3 840 zł/m2
Nieruchomość
-41%
Zakończona

Żagań, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
151 875 zł
3 211 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Łagów, lubuskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
125 250 zł
2 620 zł/m2
Nieruchomość
-39%
Zakończona

Krosno Odrzańskie, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
169 500 zł
3 591 zł/m2
Nieruchomość
-30%
Zakończona

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
189 000 zł
5 188 zł/m2
Nieruchomość
-35%
Zakończona

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
150 000 zł
4 886 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Wędrzyn, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
148 000 zł
3 926 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Kostrzyn Nad Odrą, lubuskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
126 000 zł
2 653 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Wędrzyn, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
153 300 zł
3 202 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Wędrzyn, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
147 800 zł
3 359 zł/m2
Nieruchomość
-50%
Zakończona

Żary, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
140 768 zł
3 241 zł/m2
Ustaw alert