Przetargi nieruchomości

Nieruchomość

Muszyna, małopolskie

Obiekt 22-09-2026
Pow.: 432,80 m2
877 078 zł
2 027 zł/m2
Nieruchomość

Nawojowa, małopolskie

Działka 09-09-2026
Pow.: 0.11 ha
57 000 zł
52 zł/m2
Nieruchomość

Czarny Potok, małopolskie

Działka 04-09-2026
Pow.: 0.53 ha
412 100 zł
78 zł/m2
Nieruchomość

Balice, małopolskie

Dom Udział % 21-09-2026
Pow.: 48,45 m2
157 594 zł
3 253 zł/m2
Nieruchomość

Nowy Sącz, małopolskie

Mieszkanie Udział % 08-09-2026
Pow.: 48,72 m2
80 667 zł
1 656 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Stanisławice, małopolskie

Działka 21-09-2026
Pow.: 0.28 ha
218 000 zł
78 zł/m2
Nieruchomość

Nawojowa Góra, małopolskie

Działka 21-09-2026
139 760 zł
zł/m2
Nieruchomość

Nawojowa Góra, małopolskie

Działka 08-09-2026
43 038 zł
zł/m2
Nieruchomość

Zelków, małopolskie

Dom 21-09-2026
Pow.: 128,57 m2
673 289 zł
5 237 zł/m2
Nieruchomość

Przybysławice, małopolskie

Dom Udział % 21-09-2026
Pow.: 170,26 m2
273 155 zł
1 604 zł/m2
Nieruchomość

Tenczynek, małopolskie

Dom 21-09-2026
Pow.: 184,30 m2
665 377 zł
3 610 zł/m2
Nieruchomość

Stanisławice, małopolskie

Działka 21-09-2026
Pow.: 0.28 ha
218 000 zł
78 zł/m2
Nieruchomość

Sułkowice, małopolskie

Dom 07-10-2026
Pow.: 1,00 m2
807 750 zł
807 750 zł/m2
Nieruchomość

Chocznia, małopolskie

Działka 07-10-2026
53 333 zł
zł/m2
Nieruchomość

Poręba, małopolskie

Działka 08-09-2026
Pow.: 1.47 ha
131 400 zł
9 zł/m2
Nieruchomość

Kraków, Stare Miasto

Dom 05-09-2026
Pow.: 1,00 m2
920 000 zł
920 000 zł/m2
Nieruchomość

Chełmiec, małopolskie

Dom Udział % 05-09-2026
Pow.: 1,00 m2
45 750 zł
45 750 zł/m2
Nieruchomość

Chełmiec, małopolskie

Dom Udział % 05-09-2026
Pow.: 1,00 m2
366 000 zł
366 000 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
-23%

Kraków, Dębniki

Mieszkanie 30-10-2026
Pow.: 68,00 m2
775 000 zł
11 397 zł/m2
Nieruchomość

Karniowice, małopolskie

Dom Udział % 21-09-2026
Pow.: 101,80 m2
144 500 zł
1 419 zł/m2
Nieruchomość

Proszowice, małopolskie

Mieszkanie Udział % 01-10-2026
Pow.: 43,34 m2
280 000 zł
6 461 zł/m2
Nieruchomość

Stary Sącz, małopolskie

Działka 28-09-2026
Pow.: 0.003 ha
4 468 zł
149 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.