Przetargi nieruchomości

Nieruchomość

Strychy, lubuskie

Działka 16-09-2026
Pow.: 1.18 ha
150 000 zł
13 zł/m2
Nieruchomość

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Mieszkanie Udział % 21-09-2026
Pow.: 96,80 m2
190 125 zł
1 964 zł/m2
Nieruchomość
-35%

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Mieszkanie 21-09-2026
Pow.: 53,00 m2
249 600 zł
4 709 zł/m2
Nieruchomość

Zarzyń, lubuskie

Dom 14-09-2026
Pow.: 113,60 m2
286 500 zł
2 522 zł/m2
Nieruchomość

Staw, lubuskie

Dom Udział % 17-09-2026
Pow.: 1,00 m2
290 000 zł
290 000 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Dobiegniew, lubuskie

Działka 04-09-2026
Pow.: 0.0769 ha
90 000 zł
117 zł/m2
Nieruchomość

Rzepin, lubuskie

Działka 14-09-2026
Pow.: 0.8158 ha
505 530 zł
62 zł/m2
Nieruchomość
-37%

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Mieszkanie 06-10-2026
Pow.: 59,50 m2
274 275 zł
4 610 zł/m2
Nieruchomość

Ogardy, lubuskie

Obiekt 25-09-2026
Pow.: 1,00 m2
550 000 zł
550 000 zł/m2
Nieruchomość
-50%

Lubsko, lubuskie

Mieszkanie 07-09-2026
Pow.: 59,28 m2
160 500 zł
2 707 zł/m2
Nieruchomość

Grabów, lubuskie

Mieszkanie 12-09-2026
Pow.: 23,90 m2
24 000 zł
1 004 zł/m2
Nieruchomość

Krosno Odrzańskie, lubuskie

Dom 15-09-2026
Pow.: 1,00 m2
183 400 zł
183 400 zł/m2
Nieruchomość
-10%

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Mieszkanie 22-09-2026
Pow.: 50,52 m2
329 625 zł
6 525 zł/m2
Nieruchomość

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Dom Udział % 07-09-2026
Pow.: 118,65 m2
282 488 zł
2 381 zł/m2
Nieruchomość

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Mieszkanie Udział % 07-09-2026
Pow.: 32,47 m2
66 667 zł
2 053 zł/m2
Nieruchomość

Zielona Góra, lubuskie

Dom Udział % 08-09-2026
Pow.: 118,10 m2
266 294 zł
2 255 zł/m2
Nieruchomość

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Mieszkanie Udział % 07-09-2026
Pow.: 60,11 m2
33 367 zł
555 zł/m2
Nieruchomość

Kotowice, lubuskie

Działka 07-09-2026
Pow.: 6.2421 ha
123 750 zł
2 zł/m2
Nieruchomość

Żagań, lubuskie

Mieszkanie Udział % 07-09-2026
Pow.: 42,98 m2
8 547 zł
199 zł/m2
Nieruchomość

Żagań, lubuskie

Mieszkanie Udział % 07-09-2026
Pow.: 42,98 m2
25 640 zł
597 zł/m2
Nieruchomość

Żagań, lubuskie

Mieszkanie Udział % 07-09-2026
Pow.: 42,98 m2
8 547 zł
199 zł/m2
Nieruchomość

Żagań, lubuskie

Mieszkanie Udział % 07-09-2026
Pow.: 42,98 m2
8 547 zł
199 zł/m2
Nieruchomość

Witoszyn Dolny, lubuskie

Dom 07-09-2026
Pow.: 121,50 m2
114 579 zł
943 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.