Przetargi nieruchomości

Nieruchomość
-55%

Nowa Sól, lubuskie

Mieszkanie 22-09-2026
Pow.: 47,92 m2
148 000 zł
3 088 zł/m2
Nieruchomość

Wojcieszyce, lubuskie

Działka 18-09-2026
Pow.: 0.0314 ha
15 000 zł
48 zł/m2
Nieruchomość
-69%

Gubin, lubuskie

Mieszkanie 14-09-2026
Pow.: 25,10 m2
52 000 zł
2 072 zł/m2
Nieruchomość

Gubin, lubuskie

Lokal użytkowy 20-09-2026
Pow.: 11,00 m2
5 700 zł
518 zł/m2
Nieruchomość

Stypułów, lubuskie

Obiekt 07-09-2026
Pow.: 1 245,00 m2
1 112 000 zł
893 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-26%

Nowogród Bobrzański, lubuskie

Mieszkanie 18-09-2026
Pow.: 23,20 m2
100 000 zł
4 310 zł/m2
Nieruchomość

Broniszów, lubuskie

Obiekt 07-09-2026
Pow.: 1,00 m2
412 800 zł
412 800 zł/m2
Nieruchomość

Dąbroszyn, lubuskie

Obiekt 14-09-2026
Pow.: 1,00 m2
2 370 000 zł
2 370 000 zł/m2
Nieruchomość

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Działka 17-09-2026
Pow.: 0.6775 ha
910 000 zł
134 zł/m2
Nieruchomość

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Działka 17-09-2026
Pow.: 0.7298 ha
910 000 zł
125 zł/m2
Nieruchomość

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Działka 17-09-2026
Pow.: 1.0613 ha
850 000 zł
80 zł/m2
Nieruchomość

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Działka 17-09-2026
Pow.: 0.6114 ha
550 000 zł
90 zł/m2
Nieruchomość

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Działka 17-09-2026
Pow.: 1.0968 ha
5 484 000 zł
500 zł/m2
Nieruchomość

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Działka 17-09-2026
Pow.: 0.5546 ha
2 773 000 zł
500 zł/m2
Nieruchomość

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Działka 17-09-2026
Pow.: 0.5119 ha
450 000 zł
88 zł/m2
Nieruchomość

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Działka 30-09-2026
Pow.: 0.1173 ha
132 000 zł
113 zł/m2
Nieruchomość

Sękowice, lubuskie

Obiekt 18-09-2026
Pow.: 1,00 m2
2 682 750 zł
2 682 750 zł/m2
Nieruchomość

Górzykowo, lubuskie

Działka 17-09-2026
Pow.: 0.4257 ha
900 000 zł
211 zł/m2
Nieruchomość

Kalsk, lubuskie

Działka 24-09-2026
Pow.: 12.9503 ha
6 621 800 zł
51 zł/m2
Nieruchomość

Dobiegniew, lubuskie

Działka 25-09-2026
Pow.: 1.8523 ha
950 000 zł
51 zł/m2
Nieruchomość

Dobiegniew, lubuskie

Działka 25-09-2026
Pow.: 0.5716 ha
320 000 zł
56 zł/m2
Nieruchomość

Żary, lubuskie

Mieszkanie Udział % 05-09-2026
Pow.: 49,80 m2
85 500 zł
1 717 zł/m2
Nieruchomość

Zielona Góra, lubuskie

Dom 16-09-2026
Pow.: 76,30 m2
500 000 zł
6 553 zł/m2
Nieruchomość

Zielona Góra, lubuskie

Działka 16-09-2026
Pow.: 0.1705 ha
1 400 000 zł
821 zł/m2
Nieruchomość

Zielona Góra, Nowe Miasto

Mieszkanie 18-09-2026
Pow.: 1,00 m2
100 000 zł
100 000 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.