Przedmiotem licytacji są grunty orne położone w miejscowości Wilków w gminie Werbkowice, obejmujące kilka działek o łącznej powierzchni kilku hektarów. Działka o pow. 0,5126 ha została oszacowana na 25 000 zł (cena wywoławcza 18 750 zł), a działka o pow. 1,6062 ha na 87 000 zł (cena wywoławcza 65 250 zł), z wymaganą rękojmią 2 500 zł.
Przedmiotem postępowania jest niezabudowana działka gruntu nr 162 o powierzchni 0,26 ha, położona w miejscowości Bronisławka w gminie Grabowiec. Nieruchomość posiada urządzoną księgę wieczystą prowadzoną przez właściwy sąd rejonowy.
Przedmiotem ustnego przetargu nieograniczonego są niezabudowane działki gruntowe położone w Lublinie, w dzielnicach Felin i Majdan Tatarski, o łącznej powierzchni ok. 0,23 ha. Nieruchomości mają charakter inwestycyjny i są przeznaczone do nabycia w trybie przetargu organizowanego przez miasto.
Na ustnym przetargu nieograniczonym oferowana jest zabudowana nieruchomość w Rykach o powierzchni 0,1854 ha, z budynkiem biurowym 101,53 m² (dwie kondygnacje i piwnica) oraz zespołem garaży 118,58 m². Warunkiem udziału w przetargu jest wpłata wadium w wysokości 95 000 zł w wyznaczonym terminie.
Przedmiotem licytacji jest siedliskowa nieruchomość gruntowa o powierzchni ok. 0,94 ha położona w miejscowości Zawada w gminie Ostrówek (powiat lubartowski, woj. lubelskie), zabudowana przedwojennym murowanym domem jednorodzinnym po remoncie ok. 2007 r. Na działce znajdują się także zabudowania gospodarcze: drewniana stodoła ok. 160 m², obora ok. 78 m² z garażem ok. 18 m², a pozostała część gruntu użytkowana jest rolniczo.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem postępowania jest działka o powierzchni ok. 0,17 ha zabudowana wolnostojącym, murowanym domem jednorodzinnym z garażem w bryle, położona w spokojnej okolicy. Budynek parterowy z poddaszem mieszkalnym i piwnicą ma ok. 233 m² powierzchni użytkowej (plus ponad 100 m² piwnicy) oraz zabudowę towarzyszącą.
Działka budowlana o powierzchni 0,1536 ha położona w Lublinie, w rejonie Sławina/Szerokiego, przeznaczona jest do sprzedaży w drodze ustnego przetargu nieograniczonego. Cena wywoławcza wynosi 755 000 zł brutto, a warunkiem udziału w przetargu jest wniesienie wadium w wysokości 76 000 zł.
Na przetargu ustnym oferowana jest niezabudowana działka o powierzchni 0,1458 ha położona w Lublinie, w rejonie Sławina/Szerokiego. Nieruchomość gruntowa wystawiona jest z ceną wywoławczą 717 000 zł brutto.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny w Parczewie (woj. lubelskie) o powierzchni ok. 159 m², wybudowany w 1982 r., z piwnicą, pomieszczeniami gospodarczymi, tarasem, balkonem oraz pełnym zapleczem sanitarnym i kuchnią. Nieruchomość z dostępem do wody, kanalizacji i siły, posadowiona w budynku dwukondygnacyjnym, ma cenę wywołania 152 666,67 zł.
Przedmiotem licytacji są dwie niezabudowane działki rolne położone w miejscowości Studnisko w gminie Józefów nad Wisłą (powiat opolski, woj. lubelskie), o łącznej powierzchni ok. 1,34 ha, o regularnych kształtach i dostępie do drogi publicznej. Teren objęty jest MPZP jako zabudowa zagrodowa, grunty rolne i do zalesienia, z dostępem do sieci elektroenergetycznej, wodociągowej i telekomunikacyjnej, obecnie użytkowany jako grunty rolne, sad i tereny przydomowe.
Na licytacji komorniczej w Puławach oferowany jest wolnostojący, parterowy dom murowany o powierzchni zabudowy ok. 68 m², położony na działce ok. 780 m², z 5 pokojami oraz pomieszczeniami gospodarczymi, kuchnią, łazienką i piwnicą. Nieruchomość z lat 60. w województwie lubelskim ma cenę wywołania 205 194,75 zł.
Przedmiotem drugiej licytacji komorniczej jest zespół dworsko‑parkowy położony w miejscowości Świdnik Duży w gminie Wólka, obejmujący przylegające i wspólnie zagospodarowane działki tworzące funkcjonalną całość. W skład nieruchomości wchodzi działka gruntu o powierzchni 0,69 ha, stanowiąca grunty orne klasy RII i RIIIa.
Przedmiotem drugiej licytacji komorniczej jest zespół dworsko‑parkowy położony w miejscowości Świdnik Duży w gminie Wólka, obejmujący przylegające i wspólnie zagospodarowane działki gruntu. W skład nieruchomości wchodzi m.in. działka o powierzchni 0,74 ha, tworząca część funkcjonalnej całości zespołu.
Przedmiotem licytacji publicznej są zabudowane działki usługowo‑magazynowe oraz pod zabudowę jednorodzinną o łącznej powierzchni ok. 0,54 ha, położone w Chełmie. Wartość szacunkowa nieruchomości wynosi *** zł, a cena wywołania w licytacji to *** zł.
Przedmiotem licytacji publicznej jest niezabudowana nieruchomość rolna o powierzchni 0,1268 ha, położona w miejscowości Niedrzwica Duża w powiecie lubelskim. Wartość szacunkowa działki wynosi 175 000 zł, a cena wywołania w licytacji to 131 250 zł.
Na licytacji komorniczej w Puławach oferowana jest działka o powierzchni 0,0782 ha zabudowana parterowym, murowanym domem wolnostojącym o powierzchni zabudowy 68 m². Nieruchomość wyceniono na 273 593 zł, a cena wywoławcza w pierwszej licytacji wynosi 205 194,75 zł.
Przedmiotem drugiej licytacji elektronicznej jest niezabudowana działka rolna o powierzchni 0,3395 ha, położona w miejscowości Bronowice w gminie Puławy, granicząca od północy z drogą ekspresową. Teren jest nieogrodzony, nieużytkowany, porośnięty chwastami, a w miejscowym planie zagospodarowania oznaczony jako grunty rolne z dopuszczeniem zabudowy.
Przedmiotem drugiej licytacji komorniczej jest niezabudowana nieruchomość rolna położona w miejscowości Kotliny w gminie Żyrzyn, obejmująca działki gruntu rolnego, łąki i las o łącznej powierzchni 3,7222 ha, z dojazdem drogami gruntowymi. Wartość oszacowania wynosi 88 000 zł, a cena wywoławcza w licytacji elektronicznej to 58 666,67 zł.