Licytacje komornicze nieruchomości, Oświęcim

Nieruchomość
-41%

Oświęcim, małopolskie

Mieszkanie 07-09-2026
Pow.: 34,10 m2
156 750 zł
4 597 zł/m2
Nieruchomość

Oświęcim, małopolskie

Mieszkanie Udział % 03-10-2026
Pow.: 56,40 m2
162 239 zł
2 877 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Dom Zakończona
Pow.: 56,80 m2
127 180 zł
2 239 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 44,66 m2
153 815 zł
3 444 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 36,80 m2
176 344 zł
4 792 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 56,40 m2
182 519 zł
3 236 zł/m2
Nieruchomość
-65%
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 57,66 m2
157 125 zł
2 725 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 44,66 m2
173 042 zł
3 875 zł/m2
Nieruchomość
-63%
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 47,37 m2
134 600 zł
2 841 zł/m2
Nieruchomość
-59%
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 59,67 m2
190 950 zł
3 200 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Dom Zakończona
Pow.: 56,80 m2
143 078 zł
2 519 zł/m2
Nieruchomość
-54%
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 42,64 m2
151 425 zł
3 551 zł/m2
Nieruchomość
-65%
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 47,76 m2
129 750 zł
2 717 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.1597 ha
142 161 zł
89 zł/m2
Nieruchomość
-44%
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 44,97 m2
193 511 zł
4 303 zł/m2
Nieruchomość
-26%
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 24,72 m2
140 970 zł
5 703 zł/m2
Nieruchomość
-52%
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 47,87 m2
177 820 zł
3 715 zł/m2
Nieruchomość
-65%
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 57,66 m2
157 125 zł
2 725 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Lokal użytkowy Zakończona
Pow.: 119,48 m2
114 867 zł
961 zł/m2
Nieruchomość
-36%
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 24,60 m2
122 415 zł
4 976 zł/m2
Nieruchomość
-81%
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 102,50 m2
154 800 zł
1 510 zł/m2
Nieruchomość
-36%
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 37,38 m2
186 300 zł
4 984 zł/m2
Nieruchomość
-57%
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 38,55 m2
127 244 zł
3 301 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Lokal użytkowy Zakończona
Pow.: 119,48 m2
129 225 zł
1 082 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Oświęcim, małopolskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 56,40 m2
139 951 zł
2 481 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.