Licytacje komornicze mieszkania, Chorzów

Nieruchomość
-33%

Chorzów, śląskie

Mieszkanie 09-09-2026
Pow.: 49,90 m2
232 500 zł
4 659 zł/m2
Nieruchomość
-63%

Chorzów, Bytków

Mieszkanie 14-09-2026
Pow.: 35,40 m2
156 075 zł
4 409 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
-38%
Zakończona

Chorzów, śląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 30,90 m2
132 750 zł
4 296 zł/m2
Nieruchomość
-33%
Zakończona

Chorzów, śląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 32,09 m2
149 067 zł
4 645 zł/m2
Nieruchomość
-25%
Zakończona

Chorzów, śląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 32,09 m2
167 700 zł
5 226 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-85%
Zakończona

Chorzów, śląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 44,90 m2
46 425 zł
1 034 zł/m2
Nieruchomość
-54%
Zakończona

Chorzów, śląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 40,08 m2
128 250 zł
3 200 zł/m2
Nieruchomość
-38%
Zakończona

Chorzów, śląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 30,99 m2
132 750 zł
4 284 zł/m2
Nieruchomość
-57%
Zakończona

Chorzów, śląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 52,23 m2
156 750 zł
3 001 zł/m2
Nieruchomość
-77%
Zakończona

Chorzów, śląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 39,57 m2
62 250 zł
1 573 zł/m2
Nieruchomość
-67%
Zakończona

Chorzów, śląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 30,00 m2
67 950 zł
2 265 zł/m2
Nieruchomość
-81%
Zakończona

Chorzów, śląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 37,62 m2
49 500 zł
1 316 zł/m2
Nieruchomość
-79%
Zakończona

Chorzów, śląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 41,23 m2
59 475 zł
1 443 zł/m2
Nieruchomość
-77%
Zakończona

Chorzów, śląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 37,43 m2
59 475 zł
1 589 zł/m2
Nieruchomość
-79%
Zakończona

Chorzów, śląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 41,23 m2
59 475 zł
1 443 zł/m2
Nieruchomość
-85%
Zakończona

Chorzów, śląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 37,53 m2
38 475 zł
1 025 zł/m2
Nieruchomość
-81%
Zakończona

Chorzów, śląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 34,15 m2
45 750 zł
1 340 zł/m2
Nieruchomość
-77%
Zakończona

Chorzów, śląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 25,21 m2
39 825 zł
1 580 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.