Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego o powierzchni 53,51 m² w Słupcy, położonego na trzecim piętrze budynku wielorodzinnego. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, osobnego WC i przedpokoju, bez balkonu, z dostępem do mediów miejskich i ogrzewaniem z sieci miejskiej.
Lokal mieszkalny o powierzchni ok. 50,9 m² położony jest we Włocławku, na wysokim parterze trzypiętrowego budynku z lat 60., z przynależnym pomieszczeniem w piwnicy. Mieszkanie składa się z 1 pokoju, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z wc, w standardzie wykończenia ocenionym jako średni i stanowi przedmiot licytacji/przetargu/sprzedaży od syndyka.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 56 m² w Pińczowie, w województwie świętokrzyskim. Mieszkanie w budynku wielorodzinnym wyceniono na 254 271 zł, a cena wywołania wynosi 190 703,25 zł.
Na licytacji komorniczej w Olsztynie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 44,65 m², położony w budynku wielorodzinnym w dzielnicy z pełną infrastrukturą miejską. Mieszkanie wyceniono na 298 400 zł, a cena wywołania w licytacji wynosi 198 933,33 zł i obejmuje udział w nieruchomości wspólnej (grunt oraz części wspólne budynku).
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 69 m², położony w budynku wielorodzinnym w Nowej Soli, w niedalekiej odległości od centrum miasta. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz piwnicy, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 114 633,33 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w spółdzielczym własnościowym prawie do mieszkania o powierzchni 54,66 m², położonego w budynku wielorodzinnym w Gdańsku, na 3. piętrze. Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, osobnego WC i przedpokoju, ma funkcjonalny rozkład oraz przynależną komórkę lokatorską o pow. 2,17 m².
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny na parterze o powierzchni ok. kilkudziesięciu m², składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju, uzbrojony w media miejskie (woda, kanalizacja, gaz, prąd) i ogrzewanie sieciowe. Mieszkanie znajduje się w przeciętnym stanie technicznym, wymaga remontu, posiada okna PVC oraz tradycyjne grzejniki żeliwne.
Na licytacji komorniczej w Olsztynie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 36 m², położony na 1. piętrze budynku z lat 60., składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i WC, z dostępem do mediów (woda, gaz, kanalizacja). Cena wywołania wynosi 199 500 zł przy oszacowaniu 266 000 zł.
Mieszkanie na parterze w przedwojennym, dwukondygnacyjnym budynku wielorodzinnym w Świeciu (woj. kujawsko-pomorskie), z dostępem do instalacji: prąd, woda, kanalizacja, ogrzewanie i gaz, w obiekcie z monitoringiem wejścia. Lokal jest przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej, z ceną wywołania 195 750 zł.
Przedmiotem licytacji elektronicznej jest udział 1/2 w mieszkaniu o powierzchni 42,7 m² w Pruszkowie, położonym na trzeciej kondygnacji budynku z garażami na parterze. Lokal składa się z pokoju, pokoju z aneksem kuchennym, łazienki i korytarza, a cena wywołania udziału wynosi 133 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Kołobrzegu oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 54,9 m², położony na 1. piętrze niskiego budynku z lat 70., składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z dostępem do piwnicy i pomieszczenia gospodarczego. Mieszkanie z pełnymi mediami (woda, kanalizacja, prąd, gaz, c.o., c.w. z pieca gazowego) ma cenę wywołania 185 325 zł.
Lokal mieszkalny dwupoziomowy o łącznej powierzchni użytkowej ok. 116,5 m² położony jest w Nowym Sączu, w budynku wielorodzinnym, i obejmuje na każdej kondygnacji po trzy pomieszczenia oraz łazienkę. Nieruchomość przeznaczona do licytacji/przetargu, w stanie surowym/słabym, wymagająca generalnego remontu wraz z wymianą instalacji i stolarki.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny w Kielcach o powierzchni 36,60 m², położony na pierwszym piętrze, składający się z jednego pokoju, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Nieruchomość znajduje się w budynku wielorodzinnym w mieście, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 199 500 zł.
Na licytacji komorniczej w Bytomiu oferowane jest mieszkanie własnościowe o łącznej powierzchni ok. 41 m², położone na 4. piętrze 4‑piętrowego bloku z lat 70., składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju, balkonu oraz piwnicy. Lokal jest w złym stanie technicznym i wymaga generalnego remontu, a cena wywołania wynosi 118 500 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w mieszkaniu o powierzchni 38,55 m² w Łodzi, położonym w budynku wielorodzinnym na 2. piętrze, składającym się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju, z dostępem do mediów (woda, gaz, kanalizacja, internet, kablówka). Lokal stanowi spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 102 000 zł.
Mieszkanie o powierzchni 52,2 m², położone w Bytomiu w budynku z lat 60., znajduje się na 5. piętrze bloku z balkonem i składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Lokal stanowiący odrębną własność jest przedmiotem licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 175 650 zł.
Na licytacji komorniczej w Bytomiu oferowane jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 48 m² z balkonem, położone na 1. piętrze w zadbanym, ocieplonym, dwupiętrowym budynku z lat 50., z przynależną piwnicą ok. 13 m². Nieruchomość w prawie własności wyceniono na 225 000 zł, a cena wywołania wynosi 168 750 zł.
Przedmiotem postępowania jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 47 m², położonego na trzecim piętrze budynku w Lesznie, składającego się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Lokal nie posiada założonej księgi wieczystej.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 50,42 m², położony w Tomaszowie Mazowieckim, w niskim, dwupiętrowym budynku na 1. piętrze, z przynależnym pomieszczeniem gospodarczym. Mieszkanie składa się z 1 pokoju, kuchni oraz WC, a cena wywołania wynosi 118 066,67 zł.
Na licytacji komorniczej w Tychach oferowane jest mieszkanie własnościowe o powierzchni ok. 38 m², położone na 6. piętrze bloku z lat 70., składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz komórki lokatorskiej w piwnicy. Lokal w stanie technicznym średnim, o niskim standardzie, wymaga remontu, a cena wywołania wynosi 165 750 zł.
Na licytacji komorniczej w Słubicach oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 39,5 m², położony na 2. piętrze kamienicy z lat 30., składający się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju, WC oraz loggii. Mieszkanie z mediami (woda, kanalizacja, gaz, siła) wystawione jest z ceną wywołania 191 250 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 77,73 m² z piwnicą, położony na parterze budynku wielorodzinnego w Bytomiu, składający się z dwóch pokoi, pokoju z aneksem kuchennym, przedpokoju oraz łazienki z wc. Mieszkanie z indywidualnym ogrzewaniem kominkowym jest w trakcie remontu, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 151 333,33 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w lokalu mieszkalnym dwupoziomowym (I piętro + poddasze użytkowe) w Gorzowie Wielkopolskim, w budynku wielorodzinnym, o powierzchni ok. 113 m², z przynależną kotłownią i pomieszczeniem gospodarczym. Nieruchomość wyceniono na 174 500 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi ok. 130 875 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m², położone w Płotach w województwie zachodniopomorskim, na 2. piętrze budynku z 1990 roku. Cena wywołania wynosi 118 400 zł, przy sumie oszacowania 177 600 zł.
Kawalerka o powierzchni ok. 27 m² położona w Tczewie, w budynku wielorodzinnym z lat 60., składająca się z pokoju, kuchni, łazienki, korytarza oraz piwnicy, znajduje się na wyższym piętrze. Lokal stanowi pełną własność i jest przedmiotem licytacji komorniczej, z ceną wywołania 123 225 zł.