Wróć do listy

Bytom, śląskie

151 333 zł
1 786 zł/m2
Mieszkanie 84,73 m2 2 pokoje Parter Licytacja komornicza E-Licytacja Wadium do 12-06-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę
Zdjęcie nieruchomości
-64%
-64%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 151 333 zł
Miasto Bytom
Powierzchnia 84,73 m2
Województwo śląskie
Ulica Pokaż
Liczba pokoi 2
Piętro parter
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 22 700 zł
Numer oferty 513171X1201846485
Termin wpłaty wadium 12-06-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 77,73 m² położony w Bytomiu, na parterze 5‑kondygnacyjnego budynku, złożony z dwóch pokoi, pokoju z aneksem kuchennym, przedpokoju i łazienki z wc, z przynależną piwnicą 7 m². Mieszkanie z indywidualnym ogrzewaniem kominkowym jest w trakcie remontu, a cena wywołania w licytacji wynosi 151 333,33 zł.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny