Licytacje komornicze nieruchomości, Zduńska wola

Nieruchomość
-34%

Zduńska Wola, łódzkie

Mieszkanie 22-06-2026
142 500 zł
3 831 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
-31%
Zakończona

Zduńska Wola, łódzkie

Mieszkanie Zakończona
191 250 zł
3 976 zł/m2
Nieruchomość
-49%
Zakończona

Zduńska Wola, łódzkie

Mieszkanie Zakończona
156 667 zł
2 959 zł/m2
Nieruchomość
-43%
Zakończona

Zduńska Wola, łódzkie

Mieszkanie Zakończona
176 250 zł
3 329 zł/m2
Nieruchomość
-28%
Zakończona

Zduńska Wola, łódzkie

Mieszkanie Zakończona
198 750 zł
4 163 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Ustaw alert