Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny położony w miejscowości Ołużna w gminie Gościno, w województwie zachodniopomorskim. Nieruchomość oszacowano na 28 000 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 18 666,67 zł.
Przedmiotem przetargu jest udział 1/10 w nieruchomości gruntowej położonej w Koszalinie, obejmującej niezabudowane działki o łącznej powierzchni kilku tysięcy m². Teren składa się z kilku sąsiadujących parcel o różnej wielkości, zlokalizowanych w obrębie miasta, przeznaczonych pod przyszłą zabudowę lub inwestycję.
Przedmiotem postępowania jest zabudowana działka w Łobzie, na której znajduje się budynek mieszkalny oraz dwa budynki gospodarcze. Na terenie posesji usytuowana jest także drewniana szopa częściowo posadowiona na sąsiedniej działce.
Na sprzedaż w trybie przetargu oferowane jest siedlisko położone w miejscowości Kliszno, w gminie Manowo, w niedużej odległości od wybrzeża Bałtyku. Nieruchomość obejmuje zabudowaną działkę siedliskową, stan i szczegółowy metraż wymagają doprecyzowania w dokumentacji przetargowej.
Przedmiotem licytacji jest działka o powierzchni 342 m² w Łobzie, zabudowana dwukondygnacyjnym, podpiwniczonym domem jednorodzinnym w zabudowie szeregowej z początku XX wieku oraz murowanym budynkiem gospodarczym ok. 14 m². W domu znajduje się łącznie 5 pokoi, kuchnia, 2 WC, weranda, hall oraz strych nieużytkowy, a ogrodzona posesja z utwardzonym dojściem urządzona jest jako ogród wymagający uporządkowania.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny w Resku w województwie zachodniopomorskim, o powierzchni zabudowy 148 m² i użytkowej ok. 132 m², z 6 pokojami, kuchnią, łazienką, WC, pomieszczeniem gospodarczym i tarasem, wybudowany w 2006 roku. Cena wywołania wynosi 530 625 zł, a nieruchomość posiada pełne media, w tym gaz, wodę, kanalizację oraz przyłącze siłowe.
Przedmiotem postępowania jest zabudowana nieruchomość położona w miejscowości Wyszomierz, w gminie o kodzie pocztowym 72-220. Działka zabudowana jest budynkiem (szczegóły powierzchni i układu pomieszczeń nie zostały podane) i stanowi przedmiot licytacji/przetargu.
Przedmiotem oferty jest udział 2/32 w nieruchomości gruntowej o powierzchni 0,0892 ha, zabudowanej domem jednorodzinnym oraz budynkiem gospodarczym, położonej w miejscowości Ostrowiec w gminie Wałcz. Nieruchomość dostępna jest w trybie licytacji/przetargu, co może stanowić okazję inwestycyjną.
Na sprzedaż w drodze postępowania udział 1/5 w nieruchomości gruntowej o powierzchni 0,1245 ha położonej w miejscowości Mielęcin w gminie Człopa. Działka zabudowana jest budynkiem mieszkalnym oraz budynkiem gospodarczym.
Przedmiotem licytacji jest udział 4/32 w nieruchomości gruntowej o powierzchni 0,0892 ha, zabudowanej domem jednorodzinnym oraz budynkiem gospodarczym, położonej w miejscowości Ostrowiec w okolicach Wałcza (woj. zachodniopomorskie). Cena wywołania udziału wynosi 78 342 zł, a licytacja odbędzie się stacjonarnie w maju 2026 roku.
Przedmiotem licytacji jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni zabudowy ok. 100 m² z poddaszem użytkowym, obejmujący salon z kominkiem, kuchnię z jadalnią, kilka sypialni oraz łazienki. Na sąsiedniej działce znajdują się dwa wolnostojące budynki gospodarcze o łącznej powierzchni zabudowy ok. 376 m².
Na licytację komorniczą wystawiona jest nieruchomość gruntowa w Chojnie (woj. zachodniopomorskie), zabudowana budynkiem mieszkalnym o powierzchni ok. 99 m² oraz budynkiem produkcyjnym o powierzchni ok. 33 m². Cena wywołania wynosi 307 500 zł, przy sumie oszacowania 410 000 zł.
Kawalerka o powierzchni 17,1 m² położona na parterze budynku wielorodzinnego w miejscowości Starogard koło Reska (woj. zachodniopomorskie), składająca się z pokoju z aneksem kuchennym, WC z umywalką oraz przedpokoju. Lokal stanowi przedmiot licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 35 250 zł przy sumie oszacowania 47 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest zespół nieruchomości gruntowych o łącznej powierzchni ok. 1,99 ha w miejscowości Racimierz, obejmujący jedną działkę zabudowaną oraz dwie działki niezabudowane. Na działce zabudowanej znajduje się parterowy dom z poddaszem użytkowym w technologii tradycyjnej murowanej, z dachem krytym blachodachówką i stolarką okienną pcv oraz drewnianą.
Na licytacji komorniczej wystawiony jest wolnostojący dom jednorodzinny z 2012 roku, położony w Przęsocinie w województwie zachodniopomorskim, na działce o powierzchni 808 m², parterowy z poddaszem i stryszkiem, bez piwnicy. Nieruchomość o prawie własności ma cenę wywołania 764 666,67 zł.
Przedmiotem postępowania jest zabudowana działka o powierzchni ok. 0,62 ha z parterowym domem mieszkalnym z poddaszem nieużytkowym oraz trzema budynkami gospodarczymi, położona w miejscowości z dostępem do drogi dojazdowej. Nieruchomość częściowo zagospodarowana jest trawnikiem i nasadzeniami, posiada instalację fotowoltaiczną oraz pełne uzbrojenie w media (prąd, woda, kanalizacja).
Na sprzedaż w trybie licytacji/przetargu nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w nadmorskiej miejscowości Łazy, w rejonie głównej ulicy miejscowości. Oferta dotyczy działki z zabudową, atrakcyjnej ze względu na lokalizację blisko morza.
Na licytacji komorniczej oferowana jest działka o powierzchni 989 m² w miejscowości Żarowo (woj. zachodniopomorskie), zabudowana wolnostojącym domem jednorodzinnym parterowym z poddaszem użytkowym, o powierzchni zabudowy 121 m². Budynek z lat 2000., w technologii tradycyjnej, jest w stanie techniczno-użytkowym przeciętnym, z zewnątrz częściowo niewykończony, a cena wywołania wynosi 484 500 zł.
Przedmiotem postępowania jest działka o powierzchni ok. 0,13 ha zabudowana domem jednorodzinnym, położona w miejscowości wskazanej w księdze wieczystej. Nieruchomość posiada ustanowione prawo przejścia i przejazdu przez sąsiednią działkę, zapewniające dostęp do drogi.
Na licytacji komorniczej wystawiona jest działka o powierzchni 0,1100 ha, położona w Łubowie w województwie zachodniopomorskim, zabudowana nieruchomością. Cena wywołania wynosi 207 900 zł, przy wartości oszacowania 277 200 zł.
Na licytacji komorniczej wystawiona jest działka zabudowana o powierzchni 0,1190 ha, położona w miejscowości Biały Bór w województwie zachodniopomorskim. Cena wywołania nieruchomości wynosi 208 866,67 zł przy wartości oszacowania 313 300,00 zł.
Przedmiotem postępowania jest działka o powierzchni 734 m² zabudowana dwukondygnacyjnym budynkiem mieszkalnym z poddaszem użytkowym o powierzchni zabudowy 56 m², położona w miejscowości Karsinka w województwie zachodniopomorskim. Nieruchomość stanowi zabudowaną działkę gruntu przeznaczoną do nabycia w trybie licytacji/przetargu/sprzedaży od syndyka.
Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego położone jest w Szczecinie, w centralnej części miasta. Przedmiotem licytacji/przetargu jest mieszkanie w budynku wielorodzinnym, o przeznaczeniu mieszkalnym.
Na licytacji komorniczej w Stargardzie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 23,86 m², położony w budynku wielorodzinnym w rejonie głównej ulicy miasta. Nieruchomość z udziałem w częściach wspólnych i gruncie ma cenę wywołania 50 533,33 zł.
Przedmiotem licytacji są grunty rolne, w tym siedlisko o łącznej powierzchni 3,37 ha oraz odrębna działka rolna o powierzchni 1,79 ha, położone w gminie wiejskiej. Łączna suma oszacowania wynosi 320 890 zł, a cena wywoławcza poszczególnych nieruchomości stanowi 3/4 ich wartości oszacowania, z obowiązkiem wniesienia wadium w wysokości 10% ceny oszacowania każdej z nich.