Licytacje komornicze nieruchomości, Wrocław

Nieruchomość
Zakończona

Wrocław, Krzyki

Mieszkanie Udział % Zakończona
69 333 zł
1 560 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Wrocław, Fabryczna

Mieszkanie Udział % Zakończona
38 250 zł
813 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Wrocław, Krzyki

Mieszkanie Udział % Zakończona
78 000 zł
1 755 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Wrocław, Fabryczna

Mieszkanie Udział % Zakończona
40 433 zł
1 114 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Wrocław, Krzyki

Mieszkanie Udział % Zakończona
29 775 zł
784 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
Zakończona

Wrocław, Fabryczna

Mieszkanie Udział % Zakończona
75 375 zł
2 566 zł/m2
Nieruchomość
-79%
Zakończona

Wrocław, Psie Pole

Mieszkanie Zakończona
96 525 zł
2 698 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Wrocław, Krzyki

Mieszkanie Udział % Zakończona
40 555 zł
966 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Wrocław, Psie Pole

Mieszkanie Udział % Zakończona
91 646 zł
2 161 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Wrocław, Krzyki

Mieszkanie Udział % Zakończona
45 625 zł
1 086 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Wrocław, Krzyki

Mieszkanie Udział % Zakończona
20 667 zł
422 zł/m2
Nieruchomość
-79%
Zakończona

Wrocław, Psie Pole

Mieszkanie Zakończona
96 525 zł
2 698 zł/m2
Nieruchomość
-94%
Zakończona

Wrocław, Krzyki

Mieszkanie Zakończona
36 667 zł
825 zł/m2
Ustaw alert

Rodzaje nieruchomości

Okazyjne nieruchomości w pobliskich miastach