Licytacje komornicze nieruchomości, Warszawa

Nieruchomość
-18%

Warszawa, Wesoła

Mieszkanie 15-06-2026
496 500 zł
9 566 zł/m2
Nieruchomość
-21%

Warszawa, Ochota

Mieszkanie 25-05-2026
788 250 zł
13 976 zł/m2
Nieruchomość
-43%

Warszawa, Bemowo

Mieszkanie 19-05-2026
579 000 zł
9 132 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
-22%
Zakończona

Warszawa, Praga-Południe

Mieszkanie Zakończona
771 450 zł
13 122 zł/m2
Nieruchomość
-32%
Zakończona

Warszawa, Praga-Północ

Mieszkanie Zakończona
663 675 zł
12 001 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-10%
Zakończona

Warszawa, Wawer

Mieszkanie Zakończona
842 250 zł
15 170 zł/m2
Nieruchomość
-36%
Zakończona

Warszawa, Śródmieście

Mieszkanie Zakończona
756 000 zł
13 008 zł/m2
Nieruchomość
-37%
Zakończona

Warszawa, Śródmieście

Mieszkanie Zakończona
641 250 zł
12 779 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Warszawa, Praga-Południe

Mieszkanie Udział % Zakończona
99 000 zł
1 755 zł/m2
Nieruchomość
-35%
Zakończona

Warszawa, Ochota

Mieszkanie Zakończona
611 758 zł
11 384 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Warszawa, Śródmieście

Mieszkanie Udział % Zakończona
450 157 zł
8 380 zł/m2
Nieruchomość
-61%
Zakończona

Warszawa, Bemowo

Mieszkanie Zakończona
439 875 zł
6 256 zł/m2
Nieruchomość
-47%
Zakończona

Warszawa, Ochota

Mieszkanie Zakończona
497 364 zł
9 255 zł/m2
Nieruchomość
-41%
Zakończona

Warszawa, Targówek

Mieszkanie Zakończona
448 933 zł
8 872 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Warszawa, Praga-Południe

Mieszkanie Udział % Zakończona
395 250 zł
7 353 zł/m2
Nieruchomość
-36%
Zakończona

Warszawa, Śródmieście

Mieszkanie Zakończona
756 000 zł
13 008 zł/m2
Nieruchomość
-43%
Zakończona

Warszawa, Bemowo

Mieszkanie Zakończona
519 000 zł
9 184 zł/m2
Nieruchomość
-17%
Zakończona

Warszawa, Wola

Mieszkanie Zakończona
872 250 zł
15 759 zł/m2
Nieruchomość
-33%
Zakończona

Warszawa, Praga-Południe

Mieszkanie Zakończona
626 250 zł
11 183 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Warszawa, Praga-Południe

Mieszkanie Udział % Zakończona
107 925 zł
1 735 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Warszawa, Praga-Południe

Mieszkanie Udział % Zakończona
107 925 zł
1 735 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Warszawa, Praga-Południe

Mieszkanie Udział % Zakończona
215 850 zł
3 470 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Warszawa, Ursus

Mieszkanie Udział % Zakończona
41 588 zł
811 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Warszawa, Ursus

Mieszkanie Udział % Zakończona
41 588 zł
811 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Warszawa, Ursus

Mieszkanie Udział % Zakończona
249 525 zł
4 864 zł/m2
Ustaw alert

Rodzaje nieruchomości

Okazyjne nieruchomości w pobliskich miastach