Licytacje komornicze nieruchomości, Ruda śląska

Nieruchomość

Ruda Śląska, Kochłowice

Mieszkanie Udział % 27-05-2026
146 250 zł
2 778 zł/m2
Nieruchomość

Ruda Śląska, Kochłowice

Mieszkanie Udział % 27-05-2026
146 250 zł
2 778 zł/m2
Nieruchomość

Ruda Śląska, śląskie

Mieszkanie Udział % 18-05-2026
105 375 zł
2 052 zł/m2
Nieruchomość

Ruda Śląska, śląskie

Mieszkanie Udział % 18-05-2026
105 375 zł
2 052 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
-50%
Zakończona

Ruda Śląska, śląskie

Mieszkanie Zakończona
159 750 zł
2 910 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-35%
Zakończona

Ruda Śląska, Kochłowice

Mieszkanie Zakończona
186 000 zł
3 499 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Ruda Śląska, śląskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
196 814 zł
3 822 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Ruda Śląska, Ruda

Mieszkanie Udział % Zakończona
40 750 zł
656 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Ruda Śląska, Ruda

Mieszkanie Udział % Zakończona
40 750 zł
656 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Ruda Śląska, Ruda

Mieszkanie Udział % Zakończona
40 750 zł
656 zł/m2
Nieruchomość
-57%
Zakończona

Ruda Śląska, Wirek

Mieszkanie Zakończona
122 250 zł
2 420 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Ruda Śląska, Ruda

Mieszkanie Udział % Zakończona
175 500 zł
2 508 zł/m2
Nieruchomość
-54%
Zakończona

Ruda Śląska, śląskie

Mieszkanie Zakończona
145 500 zł
2 661 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Ruda Śląska, śląskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
133 125 zł
2 559 zł/m2
Nieruchomość
-33%
Zakończona

Ruda Śląska, Ruda

Mieszkanie Zakończona
221 400 zł
4 047 zł/m2
Nieruchomość
-62%
Zakończona

Ruda Śląska, śląskie

Mieszkanie Zakończona
133 875 zł
2 195 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Ruda Śląska, śląskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
68 250 zł
1 133 zł/m2
Nieruchomość
-71%
Zakończona

Ruda Śląska, Ruda

Mieszkanie Zakończona
88 000 zł
1 724 zł/m2
Nieruchomość
-18%
Zakończona

Ruda Śląska, Ruda

Mieszkanie Zakończona
325 500 zł
4 935 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Ruda Śląska, śląskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
39 000 zł
771 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Ruda Śląska, śląskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
39 000 zł
771 zł/m2
Nieruchomość
-66%
Zakończona

Ruda Śląska, śląskie

Mieszkanie Zakończona
114 375 zł
1 959 zł/m2
Nieruchomość
-68%
Zakończona

Ruda Śląska, Ruda

Mieszkanie Zakończona
99 000 zł
1 940 zł/m2
Nieruchomość
-66%
Zakończona

Ruda Śląska, śląskie

Mieszkanie Zakończona
114 375 zł
1 959 zł/m2
Nieruchomość
-81%
Zakończona

Ruda Śląska, Ruda

Mieszkanie Zakończona
70 425 zł
1 174 zł/m2
Ustaw alert