Licytacje komornicze nieruchomości, Racibórz

Nieruchomość
-41%

Racibórz, śląskie

Mieszkanie 12-05-2026
79 878 zł
3 255 zł/m2
Nieruchomość
-41%

Racibórz, śląskie

Mieszkanie 12-05-2026
79 878 zł
3 255 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
Zakończona

Racibórz, śląskie

Dom Zakończona
56 654 zł
56 654 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Racibórz, śląskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
67 875 zł
67 875 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Racibórz, śląskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
67 875 zł
67 875 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
Zakończona

Racibórz, śląskie

Mieszkanie Zakończona
96 300 zł
96 300 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Racibórz, Ocice

Dom Zakończona
10 867 zł
10 867 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Racibórz, Ocice

Dom Udział % Zakończona
10 867 zł
10 867 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Racibórz, Ocice

Dom Udział % Zakończona
1 333 zł
1 333 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Racibórz, Ocice

Dom Udział % Zakończona
1 333 zł
1 333 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Racibórz, śląskie

Mieszkanie Zakończona
96 300 zł
96 300 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Racibórz, śląskie

Mieszkanie Zakończona
96 300 zł
96 300 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Racibórz, śląskie

Mieszkanie Zakończona
96 300 zł
96 300 zł/m2
Ustaw alert