Licytacje komornicze nieruchomości

Nieruchomość
-41%

Kwidzyn, pomorskie

Mieszkanie 09-06-2026
280 875 zł
3 480 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
-73%
Zakończona

Słupsk, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
212 782 zł
1 980 zł/m2
Nieruchomość
-75%
Zakończona

Gdańsk, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
417 333 zł
3 694 zł/m2
Nieruchomość
-45%
Zakończona

Gdańsk, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
754 471 zł
8 087 zł/m2
Nieruchomość
-60%
Zakończona

Miastko, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
151 275 zł
1 865 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-73%
Zakończona

Słupsk, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
188 899 zł
1 959 zł/m2
Ustaw alert