Licytacje komornicze nieruchomości

Nieruchomość
-39%
Zakończona

Słupsk, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
87 000 zł
4 512 zł/m2
Nieruchomość
-41%
Zakończona

Słupsk, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
84 750 zł
4 324 zł/m2
Nieruchomość
-43%
Zakończona

Starogard Gdański, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
65 645 zł
3 448 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Radostowo, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
42 467 zł
42 467 zł/m2
Nieruchomość
-50%
Zakończona

Lębork, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
67 500 zł
3 409 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
Zakończona

Gdańsk, pomorskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
82 667 zł
5 167 zł/m2
Nieruchomość
-74%
Zakończona

Kwidzyn, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
21 600 zł
1 532 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Gdańsk, pomorskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
93 000 zł
5 813 zł/m2
Nieruchomość
-43%
Zakończona

Słupsk, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
97 875 zł
4 183 zł/m2
Nieruchomość
-63%
Zakończona

Słupsk, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
39 928 zł
2 700 zł/m2
Nieruchomość
-56%
Zakończona

Tczew, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
88 200 zł
3 670 zł/m2
Nieruchomość
-72%
Zakończona

Sopot, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
82 650 zł
5 111 zł/m2
Nieruchomość
-72%
Zakończona

Słupsk, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
40 937 zł
2 059 zł/m2
Nieruchomość
-63%
Zakończona

Słupsk, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
63 000 zł
2 709 zł/m2
Nieruchomość
-53%
Zakończona

Słupsk, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
84 427 zł
3 450 zł/m2
Nieruchomość
-69%
Zakończona

Słupsk, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
46 054 zł
2 317 zł/m2
Nieruchomość
-87%
Zakończona

Strzebielino, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
17 250 zł
746 zł/m2
Nieruchomość
-77%
Zakończona

Puck, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
54 975 zł
2 661 zł/m2
Nieruchomość
-79%
Zakończona

Lębork, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
25 333 zł
1 443 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Grapice, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
13 500 zł
806 zł/m2
Nieruchomość
-76%
Zakończona

Lębork, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
28 500 zł
1 623 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Waćmierek, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
8 800 zł
607 zł/m2
Nieruchomość
-77%
Zakończona

Lębork, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
37 500 zł
1 534 zł/m2
Nieruchomość
-78%
Zakończona

Bytów, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
35 603 zł
1 609 zł/m2
Nieruchomość
-56%
Zakończona

Starogard Gdański, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
54 674 zł
2 659 zł/m2
Ustaw alert