Licytacje komornicze nieruchomości

Nieruchomość
Zakończona

Kędzierzyn-Koźle, Koźle

Mieszkanie Udział % Zakończona
74 000 zł
600 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Paczków, opolskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
62 333 zł
420 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Paczków, opolskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
70 125 zł
472 zł/m2
Nieruchomość
-88%
Zakończona

Kędzierzyn-Koźle, Koźle

Mieszkanie Zakończona
83 250 zł
675 zł/m2
Nieruchomość
-93%
Zakończona

Zawada, opolskie

Mieszkanie Zakończona
55 133 zł
582 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-94%
Zakończona

Zawada, opolskie

Mieszkanie Zakończona
62 025 zł
508 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Buszyce-Leśniczówka, opolskie

Mieszkanie Zakończona
70 500 zł
742 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Głogówek, opolskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
30 000 zł
332 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Kamienica, opolskie

Mieszkanie Zakończona
32 507 zł
275 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Głogówek, opolskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
33 750 zł
374 zł/m2
Nieruchomość
-79%
Zakończona

Lewin Brzeski, opolskie

Mieszkanie Zakończona
89 475 zł
1 041 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Malerzowice Małe, opolskie

Mieszkanie Zakończona
53 250 zł
640 zł/m2
Nieruchomość
-79%
Zakończona

Paczków, opolskie

Mieszkanie Zakończona
94 000 zł
830 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Kamionek, opolskie

Dom Zakończona
68 667 zł
597 zł/m2
Nieruchomość
-88%
Zakończona

Brzeg, opolskie

Mieszkanie Zakończona
73 333 zł
738 zł/m2
Nieruchomość
-86%
Zakończona

Brzeg, opolskie

Mieszkanie Zakończona
82 500 zł
830 zł/m2
Nieruchomość
-88%
Zakończona

Głuchołazy, opolskie

Mieszkanie Zakończona
65 333 zł
714 zł/m2
Nieruchomość
-86%
Zakończona

Głuchołazy, opolskie

Mieszkanie Zakończona
73 500 zł
803 zł/m2
Nieruchomość
-77%
Zakończona

Lewin Brzeski, opolskie

Mieszkanie Zakończona
95 350 zł
1 110 zł/m2
Nieruchomość
-91%
Zakończona

Kędzierzyn-Koźle, Koźle

Mieszkanie Zakończona
42 967 zł
494 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Goświnowice, opolskie

Mieszkanie Zakończona
76 320 zł
879 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Nowa Wieś Mała, opolskie

Mieszkanie Zakończona
61 333 zł
691 zł/m2
Nieruchomość
-85%
Zakończona

Paczków, opolskie

Mieszkanie Zakończona
52 967 zł
614 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Olszanka, opolskie

Mieszkanie Zakończona
98 475 zł
1 167 zł/m2
Nieruchomość
-86%
Zakończona

Grodków, opolskie

Mieszkanie Zakończona
69 000 zł
778 zł/m2
Ustaw alert