Na licytacji komorniczej w Zielonej Górze oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 47,5 m², położony na 3. piętrze budynku wielorodzinnego, składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz wydzielonego WC, z ogrzewaniem z sieci miejskiej. Cena wywołania wynosi 263 625 zł przy oszacowaniu 351 500 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 47,5 m², położony na 1. piętrze w budynku z ok. 1910 r. w Kostrzynie nad Odrą, składający się z 2 pokoi, kuchni i łazienki (udział 1/2 własności). Cena wywołania wynosi 112 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni 47,92 m² w Nowej Soli, położone na 4. piętrze bloku z lat 60., składające się z 2 pokoi, kuchni oraz łazienki z WC, bez balkonu. Lokal ze spółdzielczym własnościowym prawem do lokalu, z mediami (woda, kanalizacja, gaz, CO), ma cenę wywołania 166 500 zł.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 47,49 m², położonego w Nowej Soli w budynku wielorodzinnym. Lokal znajduje się na trzecim piętrze i składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju, z udziałem w częściach wspólnych budynku.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,3 m², położone na 4. piętrze w budynku z lat 60. w Strzelcach Krajeńskich, ze średnim stanem technicznym, balkonem i piwnicą. Lokal z mediami miejskimi i korzystnym układem pomieszczeń ma cenę wywołania 202 200 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem licytacji jest 1/2 udziału w lokalu mieszkalnym o powierzchni 32,6 m², położonym w Jasieniu (woj. lubuskie), na 2. piętrze budynku z ok. 1910 r., składającym się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC i pomieszczenia gospodarczego, z dostępem do wody i kanalizacji. Cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 45 375 zł przy sumie oszacowania 60 500 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest prawo własności do mieszkania o powierzchni ok. 40 m², składającego się z 2 pokoi, kuchni i WC, położonego w miejscowości Mieszków w województwie lubuskim, w budynku z lat 70. Cena wywołania wynosi 76 500 zł przy wartości oszacowania 102 000 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni 32,78 m² położony jest w Żaganiu, w budynku wielorodzinnym, z przysługującym udziałem w częściach wspólnych i gruncie. Nieruchomość będzie przedmiotem licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 57 600 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/3 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 44 m², położonym w Żaganiu w budynku wielorodzinnym, z przynależną piwnicą oraz udziałem w częściach wspólnych i gruncie. Cena wywołania udziału wynosi 40 533,33 zł przy sumie oszacowania 60 800,00 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni 43,07 m² położony jest w miejscowości Jankowa Żagańska w gminie Iłowa, w budynku wielorodzinnym z udziałem w częściach wspólnych i gruncie. Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/2 w tej nieruchomości, przy cenie wywołania 38 250 zł i wartości oszacowania 51 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Gorzowie Wielkopolskim oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 47,5 m², położony na 2. piętrze kamienicy z lat 30., składający się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki, z dostępem do wody i kanalizacji. Cena wywołania wynosi 215 333,33 zł przy oszacowaniu 323 000,00 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 51 m², położony na 1. piętrze w budynku wielorodzinnym w Sulechowie, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju oraz piwnicy. Nieruchomość stanowi pełną własność, a cena wywołania wynosi 158 666,67 zł przy sumie oszacowania 238 000,00 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni 38,86 m² w Gorzowie Wielkopolskim, położone na 6. piętrze 11‑kondygnacyjnego bloku, składające się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki, WC oraz z przynależną piwnicą, w formie spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu. Cena wywołania wynosi 195 075 zł, a lokal znajduje się w budynku z lat 70. XX wieku.
Przedmiotem postępowania jest lokal mieszkalny o powierzchni 29,90 m² położony w Gorzowie Wielkopolskim, na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego. Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 38,56 m² w Iłowej, z dodatkową komórką (8,10 m²), piwnicą (6,01 m²) oraz udziałem w częściach wspólnych budynku i gruncie. Nieruchomość położona jest w budynku wielorodzinnym, a cena wywołania wynosi 89 550 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 37,8 m² w Iłowej (woj. lubuskie), składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z przynależną piwnicą 3,4 m². Nieruchomość z mediami (woda, gaz, kanalizacja) ma prawo własności, a cena wywołania wynosi 145 170 zł.