Na licytacji komorniczej w Lublinie (dzielnica Czechów) oferowane jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 48,1 m², położonego na parterze 4‑piętrowego bloku z 1977 roku, z 3 pokojami, kuchnią, łazienką, WC, balkonem i piwnicą, z dostępem do gazu, wody i kanalizacji. Cena wywołania wynosi 269 250 zł przy sumie oszacowania 359 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 42 m² z piwnicą, położony na ostatniej kondygnacji bloku z 2000 r. w Bychawie, składający się z 1 pokoju, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC. Cena wywołania wynosi 173 550 zł przy sumie oszacowania 231 400 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 48,89 m² w Hrubieszowie, położony na czwartym piętrze budynku z lat 70–80., składający się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z wc, z balkonem i piwnicą 3,80 m². Mieszkanie jest rozkładowe, dwustronne (wschód–zachód), dobrze skomunikowane, a cena wywołania wynosi 148 666,67 zł przy sumie oszacowania 223 000,00 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 48,89 m² położony w Hrubieszowie, w bloku z lat 70–80., składający się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z wc, z balkonem i piwnicą. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne (wschód–zachód), dobrze skomunikowane, z ceną wywołania 148 666,67 zł.
Na licytację wystawiono udział 1/2 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 39,30 m² położonym w Świdniku, w budynku wielorodzinnym, z przynależnymi pomieszczeniami i udziałem w nieruchomości wspólnej. Wartość szacunkowa udziału wynosi 132 000 zł, a cena wywoławcza w licytacji to 99 000 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni ok. 43 m² w Lublinie, położone na 1. piętrze 5‑kondygnacyjnego bloku z lat 50., składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz piwnicy, z pełnym uzbrojeniem w media (m.in. woda, gaz, kanalizacja, internet, światłowód). Cena wywołania wynosi 255 333,33 zł przy oszacowaniu na 383 000,00 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednopokojowy o powierzchni ok. 34 m², wybudowany w latach 60., położony w miejscowości Tuliłów w województwie lubelskim. Nieruchomość z mediami (woda, kanalizacja, siła) i pomieszczeniem gospodarczym ma cenę wywołania 90 413,33 zł i jest obciążona prawem dożywocia zamieszkania.
Lokal mieszkalny o powierzchni ok. 38 m² (wg proporcji ceny do oszacowania, metraż szacunkowy) położony w miejscowości Szczebrzeszyn w województwie lubelskim, w budynku z lat 80., składający się z kuchni, łazienki i WC, z dostępem do wody i kanalizacji. Nieruchomość stanowiąca odrębną własność jest przedmiotem licytacji komorniczej, z ceną wywołania 84 666,67 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 42 m², położony w Kraśniczynie w województwie lubelskim, na 2. piętrze 3‑kondygnacyjnego budynku z lat 70., składający się z 2 pokoi z aneksem kuchennym oraz łazienki, z dostępem do wody i kanalizacji. Nieruchomość stanowi pełną własność, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 21 333,33 zł przy sumie oszacowania 32 000,00 zł.
Przedmiotem drugiej licytacji komorniczej jest udział 1/4 w nieruchomości położonej w rejonie Radzynia Podlaskiego, obejmującej działkę 0,20 ha zabudowaną domem mieszkalnym oraz dwie działki leśne o łącznej powierzchni 0,49 ha. Nieruchomość ma charakter mieszany (mieszkaniowo-leśny), a szczegółowe warunki przetargu i cena wywoławcza określone są w obwieszczeniu komorniczym.