Licytacje komornicze nieruchomości, Katowice

Nieruchomość
-66%
Zakończona

Katowice, śląskie

Mieszkanie Zakończona
87 075 zł
3 197 zł/m2
Nieruchomość
-75%
Zakończona

Katowice, śląskie

Mieszkanie Zakończona
92 250 zł
2 379 zł/m2
Nieruchomość
-68%
Zakończona

Katowice, śląskie

Mieszkanie Zakończona
97 650 zł
3 051 zł/m2
Nieruchomość
-81%
Zakończona

Katowice, śląskie

Mieszkanie Zakończona
79 133 zł
1 781 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Katowice, śląskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
89 025 zł
2 004 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-73%
Zakończona

Katowice, śląskie

Mieszkanie Zakończona
85 200 zł
2 597 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Katowice, śląskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
80 250 zł
1 752 zł/m2
Nieruchomość
-86%
Zakończona

Katowice, śląskie

Mieszkanie Zakończona
61 125 zł
1 353 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Katowice, śląskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
89 025 zł
2 004 zł/m2
Nieruchomość
-93%
Zakończona

Katowice, śląskie

Mieszkanie Zakończona
30 563 zł
677 zł/m2
Nieruchomość
-85%
Zakończona

Katowice, śląskie

Mieszkanie Zakończona
68 474 zł
1 412 zł/m2
Nieruchomość
-79%
Zakończona

Katowice, śląskie

Mieszkanie Zakończona
78 525 zł
1 980 zł/m2
Nieruchomość
-80%
Zakończona

Katowice, śląskie

Mieszkanie Zakończona
95 133 zł
1 914 zł/m2
Nieruchomość
-73%
Zakończona

Katowice, śląskie

Mieszkanie Zakończona
85 200 zł
2 597 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Katowice, śląskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
91 700 zł
1 862 zł/m2
Nieruchomość
-77%
Zakończona

Katowice, śląskie

Mieszkanie Zakończona
64 646 zł
2 222 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Katowice, śląskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
27 767 zł
612 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Katowice, śląskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
79 875 zł
1 642 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Katowice, śląskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
79 875 zł
1 642 zł/m2
Nieruchomość
-74%
Zakończona

Katowice, śląskie

Mieszkanie Zakończona
91 213 zł
2 509 zł/m2
Nieruchomość
-75%
Zakończona

Katowice, śląskie

Mieszkanie Zakończona
97 800 zł
2 431 zł/m2
Nieruchomość
-87%
Zakończona

Katowice, śląskie

Mieszkanie Zakończona
52 050 zł
1 245 zł/m2
Nieruchomość
-79%
Zakończona

Katowice, śląskie

Mieszkanie Zakończona
66 000 zł
2 025 zł/m2
Nieruchomość
-79%
Zakończona

Katowice, śląskie

Mieszkanie Zakończona
66 000 zł
2 025 zł/m2
Nieruchomość
-81%
Zakończona

Katowice, śląskie

Mieszkanie Zakończona
66 000 zł
1 803 zł/m2
Ustaw alert

Rodzaje nieruchomości

Okazyjne nieruchomości w pobliskich miastach