Licytacje komornicze nieruchomości, Inowrocław

Nieruchomość
-49%

Inowrocław, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 16-06-2026
107 733 zł
2 993 zł/m2
Nieruchomość
-46%

Inowrocław, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 12-05-2026
135 791 zł
3 160 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
-37%
Zakończona

Inowrocław, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
173 333 zł
3 672 zł/m2
Nieruchomość
-42%
Zakończona

Inowrocław, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
145 490 zł
3 386 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Inowrocław, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
101 300 zł
2 597 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
Zakończona

Inowrocław, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
23 125 zł
593 zł/m2
Nieruchomość
-37%
Zakończona

Inowrocław, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
142 500 zł
3 678 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Inowrocław, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
113 963 zł
2 921 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Inowrocław, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
69 375 zł
1 948 zł/m2
Nieruchomość
-39%
Zakończona

Inowrocław, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
168 750 zł
3 553 zł/m2
Nieruchomość
-26%
Zakończona

Inowrocław, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
164 250 zł
4 328 zł/m2
Nieruchomość
-44%
Zakończona

Inowrocław, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
118 500 zł
3 313 zł/m2
Nieruchomość
-49%
Zakończona

Inowrocław, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
133 333 zł
2 965 zł/m2
Nieruchomość
-47%
Zakończona

Inowrocław, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
126 000 zł
3 113 zł/m2
Nieruchomość
-43%
Zakończona

Inowrocław, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
150 000 zł
3 336 zł/m2
Nieruchomość
-37%
Zakończona

Inowrocław, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
141 000 zł
3 667 zł/m2
Nieruchomość
-51%
Zakończona

Inowrocław, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
92 250 zł
2 856 zł/m2
Nieruchomość
-52%
Zakończona

Inowrocław, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
114 000 zł
2 825 zł/m2
Nieruchomość
-59%
Zakończona

Inowrocław, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
92 250 zł
2 435 zł/m2
Nieruchomość
-51%
Zakończona

Inowrocław, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
92 250 zł
2 856 zł/m2
Nieruchomość
-60%
Zakończona

Inowrocław, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
103 520 zł
2 319 zł/m2
Nieruchomość
-61%
Zakończona

Inowrocław, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
109 500 zł
2 305 zł/m2
Nieruchomość
-62%
Zakończona

Inowrocław, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
71 250 zł
2 224 zł/m2
Nieruchomość
-63%
Zakończona