Licytacje komornicze nieruchomości, Gliwice

Nieruchomość

Gliwice, śląskie

Mieszkanie Udział % 16-05-2026
217 200 zł
4 004 zł/m2
Nieruchomość

Gliwice, śląskie

Mieszkanie Udział % 16-05-2026
217 200 zł
4 004 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
-49%
Zakończona

Gliwice, śląskie

Mieszkanie Zakończona
208 667 zł
4 109 zł/m2
Nieruchomość
-42%
Zakończona

Gliwice, śląskie

Mieszkanie Zakończona
243 750 zł
4 715 zł/m2
Nieruchomość
-69%
Zakończona

Gliwice, śląskie

Mieszkanie Zakończona
168 750 zł
2 487 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-43%
Zakończona

Gliwice, śląskie

Mieszkanie Zakończona
234 750 zł
4 623 zł/m2
Nieruchomość
-76%
Zakończona

Gliwice, śląskie

Mieszkanie Zakończona
126 750 zł
1 985 zł/m2
Nieruchomość
-43%
Zakończona

Gliwice, śląskie

Mieszkanie Zakończona
258 750 zł
4 645 zł/m2
Nieruchomość
-41%
Zakończona

Gliwice, śląskie

Mieszkanie Zakończona
249 750 zł
4 757 zł/m2
Nieruchomość
-56%
Zakończona

Gliwice, śląskie

Mieszkanie Zakończona
184 500 zł
3 530 zł/m2
Nieruchomość
-65%
Zakończona

Gliwice, śląskie

Mieszkanie Zakończona
147 750 zł
2 815 zł/m2
Nieruchomość
-64%
Zakończona

Gliwice, śląskie

Mieszkanie Zakończona
176 000 zł
2 919 zł/m2
Nieruchomość
-60%
Zakończona

Gliwice, śląskie

Mieszkanie Zakończona
198 000 zł
3 284 zł/m2
Nieruchomość
-76%
Zakończona

Gliwice, śląskie

Mieszkanie Zakończona
102 000 zł
1 969 zł/m2
Nieruchomość
-67%
Zakończona

Gliwice, śląskie

Mieszkanie Zakończona
143 175 zł
2 670 zł/m2
Nieruchomość
-74%
Zakończona

Gliwice, śląskie

Mieszkanie Zakończona
157 500 zł
2 145 zł/m2
Nieruchomość
-57%
Zakończona

Gliwice, śląskie

Mieszkanie Zakończona
183 750 zł
3 500 zł/m2
Nieruchomość
-66%
Zakończona

Gliwice, śląskie

Mieszkanie Zakończona
161 175 zł
2 769 zł/m2
Nieruchomość
-68%
Zakończona

Gliwice, śląskie

Mieszkanie Zakończona
147 750 zł
2 592 zł/m2
Nieruchomość
-73%
Zakończona

Gliwice, śląskie

Mieszkanie Zakończona
114 750 zł
2 216 zł/m2
Nieruchomość
-73%
Zakończona

Gliwice, śląskie

Mieszkanie Zakończona
114 750 zł
2 216 zł/m2
Nieruchomość
-77%
Zakończona

Gliwice, śląskie

Mieszkanie Zakończona
96 750 zł
1 903 zł/m2
Nieruchomość
-76%
Zakończona

Gliwice, śląskie

Mieszkanie Zakończona
100 500 zł
1 971 zł/m2
Nieruchomość
-60%
Zakończona

Gliwice, śląskie

Mieszkanie Zakończona
161 175 zł
3 211 zł/m2
Nieruchomość
-70%
Zakończona

Gliwice, śląskie

Mieszkanie Zakończona
148 875 zł
2 417 zł/m2
Ustaw alert

Rodzaje nieruchomości

Okazyjne nieruchomości w pobliskich miastach