Licytacje komornicze nieruchomości, Częstochowa

Nieruchomość

Częstochowa, śląskie

Dom 08-06-2026
231 668 zł
231 668 zł/m2
Nieruchomość
-37%

Częstochowa, Częstochówka - Parkitka

Mieszkanie 16-06-2026
258 000 zł
5 438 zł/m2
Nieruchomość
-30%

Częstochowa, Północ

Mieszkanie 20-05-2026
213 450 zł
4 691 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
-44%
Zakończona

Częstochowa, Śródmieście

Mieszkanie Zakończona
258 075 zł
4 488 zł/m2
Nieruchomość
-48%
Zakończona

Częstochowa, Śródmieście

Mieszkanie Zakończona
288 525 zł
4 145 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
Zakończona

Częstochowa, śląskie

Dom Zakończona
280 000 zł
2 435 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Częstochowa, Wrzosowiak

Mieszkanie Udział % Zakończona
221 550 zł
3 949 zł/m2
Nieruchomość
-33%
Zakończona

Częstochowa, śląskie

Mieszkanie Zakończona
217 275 zł
4 480 zł/m2
Nieruchomość
-30%
Zakończona

Częstochowa, Wrzosowiak

Mieszkanie Zakończona
295 245 zł
4 285 zł/m2
Nieruchomość
-39%
Zakończona

Częstochowa, Tysiąclecie

Mieszkanie Zakończona
214 500 zł
4 219 zł/m2
Nieruchomość
-43%
Zakończona

Częstochowa, śląskie

Mieszkanie Zakończona
219 825 zł
3 823 zł/m2
Nieruchomość
-34%
Zakończona

Częstochowa, Wrzosowiak

Mieszkanie Zakończona
245 775 zł
4 016 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Częstochowa, śląskie

Dom Zakończona
280 000 zł
280 000 zł/m2
Nieruchomość
-31%
Zakończona

Częstochowa, Północ

Mieszkanie Zakończona
237 600 zł
4 650 zł/m2
Nieruchomość
-35%
Zakończona

Częstochowa, Wrzosowiak

Mieszkanie Zakończona
243 750 zł
3 989 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Częstochowa, Lisiniec

Dom Udział % Zakończona
214 200 zł
214 200 zł/m2
Nieruchomość
-32%
Zakończona

Częstochowa, Stare Miasto

Mieszkanie Zakończona
215 625 zł
4 105 zł/m2
Nieruchomość
-30%
Zakończona

Częstochowa, Północ

Mieszkanie Zakończona
203 775 zł
4 674 zł/m2
Nieruchomość
-39%
Zakończona

Częstochowa, Tysiąclecie

Mieszkanie Zakończona
218 400 zł
4 176 zł/m2
Nieruchomość
-40%
Zakończona

Częstochowa, Śródmieście

Mieszkanie Zakończona
275 310 zł
4 838 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Częstochowa, Śródmieście

Mieszkanie Udział % Zakończona
222 900 zł
1 454 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Częstochowa, śląskie

Dom Zakończona
258 750 zł
258 750 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Częstochowa, Tysiąclecie

Mieszkanie Zakończona
241 883 zł
241 883 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Częstochowa, śląskie

Dom Zakończona
248 475 zł
248 475 zł/m2
Nieruchomość
-54%
Zakończona