Licytacje komornicze nieruchomości, Ciechanów

Nieruchomość
-46%
Zakończona

Ciechanów, mazowieckie

Mieszkanie Zakończona
194 000 zł
3 261 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Ciechanów, mazowieckie

Mieszkanie Udział % Zakończona
188 000 zł
2 590 zł/m2
Nieruchomość
-45%
Zakończona

Ciechanów, mazowieckie

Mieszkanie Zakończona
197 250 zł
3 315 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Ciechanów, mazowieckie

Mieszkanie Udział % Zakończona
105 173 zł
1 768 zł/m2
Nieruchomość
-43%
Zakończona

Ciechanów, mazowieckie

Mieszkanie Zakończona
175 028 zł
3 445 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-62%
Zakończona

Ciechanów, mazowieckie

Mieszkanie Zakończona
142 200 zł
2 331 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Ciechanów, mazowieckie

Mieszkanie Udział % Zakończona
122 933 zł
2 037 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Ciechanów, mazowieckie

Mieszkanie Udział % Zakończona
122 933 zł
1 806 zł/m2
Nieruchomość
-62%
Zakończona

Ciechanów, mazowieckie

Mieszkanie Zakończona
122 385 zł
2 300 zł/m2
Nieruchomość
-65%
Zakończona

Ciechanów, mazowieckie

Mieszkanie Zakończona
130 500 zł
2 119 zł/m2
Nieruchomość
-69%
Zakończona

Ciechanów, mazowieckie

Mieszkanie Zakończona
136 500 zł
1 901 zł/m2
Nieruchomość
-63%
Zakończona

Ciechanów, mazowieckie

Mieszkanie Zakończona
155 800 zł
2 265 zł/m2
Nieruchomość
-58%
Zakończona

Ciechanów, mazowieckie

Mieszkanie Zakończona
175 275 zł
2 548 zł/m2
Nieruchomość
-58%
Zakończona

Ciechanów, mazowieckie

Mieszkanie Zakończona
175 275 zł
2 548 zł/m2
Nieruchomość
-65%
Zakończona

Ciechanów, mazowieckie

Mieszkanie Zakończona
106 463 zł
2 100 zł/m2
Nieruchomość
-68%
Zakończona

Ciechanów, mazowieckie

Mieszkanie Zakończona
115 080 zł
1 954 zł/m2
Nieruchomość
-58%
Zakończona

Ciechanów, mazowieckie

Mieszkanie Zakończona
175 275 zł
2 548 zł/m2
Nieruchomość
-61%
Zakończona

Ciechanów, mazowieckie

Mieszkanie Zakończona
124 273 zł
2 390 zł/m2
Ustaw alert