Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 56 m² w Pińczowie, w województwie świętokrzyskim. Mieszkanie w budynku wielorodzinnym wyceniono na 254 271 zł, a cena wywołania wynosi 190 703,25 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny na parterze o powierzchni ok. kilkudziesięciu m², składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju, uzbrojony w media miejskie (woda, kanalizacja, gaz, prąd) i ogrzewanie sieciowe. Mieszkanie znajduje się w przeciętnym stanie technicznym, wymaga remontu, posiada okna PVC oraz tradycyjne grzejniki żeliwne.
Na licytacji komorniczej w Olsztynie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 36 m², położony na 1. piętrze budynku z lat 60., składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i WC, z dostępem do mediów (woda, gaz, kanalizacja). Cena wywołania wynosi 199 500 zł przy oszacowaniu 266 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Bytomiu oferowane jest mieszkanie własnościowe o łącznej powierzchni ok. 41 m², położone na 4. piętrze 4‑piętrowego bloku z lat 70., składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju, balkonu oraz piwnicy. Lokal jest w złym stanie technicznym i wymaga generalnego remontu, a cena wywołania wynosi 118 500 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w mieszkaniu o powierzchni 38,55 m² w Łodzi, położonym w budynku wielorodzinnym na 2. piętrze, składającym się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju, z dostępem do mediów (woda, gaz, kanalizacja, internet, kablówka). Lokal stanowi spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 102 000 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na licytacji komorniczej w Bytomiu oferowane jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 48 m² z balkonem, położone na 1. piętrze w zadbanym, ocieplonym, dwupiętrowym budynku z lat 50., z przynależną piwnicą ok. 13 m². Nieruchomość w prawie własności wyceniono na 225 000 zł, a cena wywołania wynosi 168 750 zł.
Przedmiotem postępowania jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 47 m², położonego na trzecim piętrze budynku w Lesznie, składającego się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Lokal nie posiada założonej księgi wieczystej.
Na licytacji komorniczej w Tychach oferowane jest mieszkanie własnościowe o powierzchni ok. 38 m², położone na 6. piętrze bloku z lat 70., składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz komórki lokatorskiej w piwnicy. Lokal w stanie technicznym średnim, o niskim standardzie, wymaga remontu, a cena wywołania wynosi 165 750 zł.
Na licytacji komorniczej w Słubicach oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 39,5 m², położony na 2. piętrze kamienicy z lat 30., składający się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju, WC oraz loggii. Mieszkanie z mediami (woda, kanalizacja, gaz, siła) wystawione jest z ceną wywołania 191 250 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 77,73 m² z piwnicą, położony na parterze budynku wielorodzinnego w Bytomiu, składający się z dwóch pokoi, pokoju z aneksem kuchennym, przedpokoju oraz łazienki z wc. Mieszkanie z indywidualnym ogrzewaniem kominkowym jest w trakcie remontu, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 151 333,33 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m², położone w Płotach w województwie zachodniopomorskim, na 2. piętrze budynku z 1990 roku. Cena wywołania wynosi 118 400 zł, przy sumie oszacowania 177 600 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 77,2 m², położony w Skoroszycach (woj. opolskie), na 1. piętrze budynku jednopiętrowego, składający się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki oraz strychu, z dostępem do mediów (woda, kanalizacja, siła). Nieruchomość obejmuje także udział 1/2 w gruncie z budynkami gospodarczymi, a cena wywołania w licytacji wynosi 118 000 zł.
Mieszkanie o powierzchni ok. 37 m² położone w Łodzi w dzielnicy Górna, na 3. piętrze bloku z 1967 roku, składa się z 2 pokoi (w tym jednego przechodniego), kuchni oraz łazienki z wc i jest w stanie do odświeżenia lub remontu. Lokal stanowi przedmiot licytacji komorniczej, z ceną wywołania 171 750 zł.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni ok. 36 m², położonego w Rudzie Śląskiej, w budynku z lat 60., na 3. piętrze, składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i WC. Lokal wyposażony jest w pełne media (woda, kanalizacja, gaz, prąd, internet, kablówka), a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 177 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 49,4 m² w Rudzie Śląskiej, położony na 3. piętrze 4‑kondygnacyjnego budynku z lat 50., składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, WC oraz pomieszczenia gospodarczego. Mieszkanie z pełną własnością, uzbrojone w media (woda, kanalizacja, prąd, internet), ma cenę wywołania ok. 174 945 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni 62,19 m² położone w miejscowości Krosino w gminie Świdwin (woj. zachodniopomorskie), na parterze budynku wielorodzinnego. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju, spiżarki, łazienki z WC oraz piwnicy, a cena wywołania wynosi 115 500 zł.
Na licytacji komorniczej w Zabrzu oferowane jest mieszkanie własnościowe o powierzchni ok. 42 m², położone na 1. piętrze w kamienicy z lat 30., składające się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC, z przynależną piwnicą. Lokal wyposażony jest w media (woda, gaz, kanalizacja), a cena wywołania wynosi 118 376,25 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni ok. 38 m² położony jest na I piętrze budynku wielorodzinnego w Szczytnie i składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju, z przynależną piwnicą ok. 5 m². Nieruchomość stanowi przedmiot postępowania przetargowego/egzekucyjnego, a w lokalu wykonano dodatkową ściankę działową wydzielającą korytarz z pokoju przechodniego.
Lokal mieszkalny o powierzchni 48 m² położony na parterze budynku wielorodzinnego w Komorowie Starym, składający się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki, z oknami PCV i drewnianą stolarką drzwiową. Nieruchomość stanowi udział 1/5 w nieruchomości wspólnej i jest przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej z ceną wywołania 129 450 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest 2‑pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 42,48 m², położony na 1. piętrze w 4‑piętrowym budynku w Szczecinie, z przynależną piwnicą. Nieruchomość o prawie własności wyceniono na 251 000 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 167 333,33 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 37,2 m² (z piwnicą łącznie ok. 42 m²), położony w Zduńskiej Woli, na czwartym piętrze bloku z lat 60., składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju. Mieszkanie w dobrym standardzie, z mediami miejskimi i centralnym ogrzewaniem, ma cenę wywołania 142 500 zł.
Na licytacji komorniczej w Olsztynie oferowane jest mieszkanie o powierzchni 36 m², położone na 1. piętrze bloku z 1965 roku, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i WC, z dostępem do mediów (woda, gaz, kanalizacja). Cena wywołania wynosi 199 500 zł, przy szacunkowej wartości 266 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Elblągu oferowane jest mieszkanie o powierzchni ok. 44 m², położone na 2. piętrze kamienicy z lat 20., składające się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju oraz piwnicy (łącznie ok. 51 m²). Lokal wymaga uwzględnienia w-c na korytarzu, a cena wywołania wynosi 105 750 zł.
Na licytacji komorniczej w Lubaniu oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 42,42 m², położony na parterze bloku z lat 70., składający się z 2 pokoi, kuchni i łazienki. Mieszkanie z pełnym uzbrojeniem w media i ogrzewaniem z sieci miejskiej ma cenę wywołania 131 250 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 36,54 m², położony na parterze bloku z lat 70. w Lubaniu, składający się z 2 pokoi, kuchni i łazienki, z mediami miejskimi i centralnym ogrzewaniem. Cena wywołania wynosi 138 750 zł przy oszacowaniu 185 000 zł.